Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A CT vizsgalat valoban olyan...

A CT vizsgalat valoban olyan karos mint ahogy irjak a neten, sugarzast okoz es akar rakot is eloidezhet?

Figyelt kérdés
Par nap mulva kellene mennem de olvastam a neten egy par dolgot es nagyon meg ilyedtem es inkabb nem mennek a vizsgalatra . Magas vernyomasomat deritenek ki ezzel a vizsgalattal .

2017. okt. 28. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:

EGY vizsgálattól max a betegséged okát fogják kideríteni.

A net sokszor áldás, de átok is lehet, amikor az ember összeolvas minden h**séget .

2017. okt. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez is netes válasz, mit most írok. Ezért nagyjából annyira hiteles, mint a másik, amit olvastál:

Beszélj erről az orvossal.

2017. okt. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

Ne legyél már hipochonder! Más örül, ha hetek-hónapok eltelte után sorra kerül. Tüdőszűrőre se fogsz menni? Inkább örülj, ha megtalálják a vérnyomás-betegséged okát.

Egy kis vigasz és bátorítás: jártam MRI-n, másodszorra festésesen, látod, itt vagyok, még rákos se lettem (eddig).

2017. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az MRI és a CT nem ugyanaz kedves utolsó.


Egyébként egy vizsgálattól nem leszel rákos. Ha valamilyen betegség miatt havonta kéne felülvizsgálatra járnod, akkor aggódhatnál, de ennyitől semmi bajod nem lesz. A környezetből levő sugárzással is simán benyelsz ennyit.

2017. okt. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatást, egy kicsit ma nyugodtam .
2017. okt. 31. 23:06
 6/6 A kérdező kommentje:
* meg
2017. okt. 31. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!