Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha netről rendelek gyogyszert,...

Ha netről rendelek gyogyszert, vagy beszerzek veszek valahol, mire kell oda figyelnem, hogy tudjam nem okoz nagyobb bajt, mint ami alapbol van?

Figyelt kérdés
Arra gondolok most, hogy nekem pl bor problemam van, bár csak az arcomon de lassan 10 éve (20 éves vagyok ) és a borgyogyaszok által felírt krémek sem hatnak már max enyhulnek. Most neten láttam egy oxikarot nevezetű oldatot, amit neten lehet rendelni és engem a leírtak alapján meggyőztek és az én bor problemam jellemzőit írtak, hogy az ellen nagyon jó. Viszont nem merek meggondolatlanul gyogyszert bevenni amiben kitudja mi más van meg benne ami többet art, sőt olyat is hallottam, hogy sokszor fel sem tüntetnek mindent rajta.Es lényegében ez a kérdésem, hogy van-e valami jelzés a dobozon, hogy Európában elfogadott vagy ellenőrzött vagy bármi jel arról, hogy ezt már teszteltek?
2017. okt. 30. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs ráírva semmi különös, csak annyi, hogy ez az a szer, amire vártál. Rendeld meg azonnal, mert Kovács Pista bácsi is ezt rendelte. Garanciát szeretnél, hogy nem fog ártani? Butaság.
2017. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Molyember ***** válasza:
Gondolod, hogy ha van ilyen jel, azt nem lehet hamisítani? Én nem rendelnék gyógyszert a netről.
2017. okt. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Netről gyógyszert nem szabad!

gyógyszertárban van az ellenőrzött...


Egyébként mi is a problémád?

2017. okt. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az arc borom elég problémás kb 10 éve már épp hogy el kellene múlni ennek az időszaknak de egyre inkább csak súlyosabb. Használok tinik ot, arctisztitot, lemosot szenszappant mindent persze mértékkel, borgyogyaszhoz is járok de mindig csak azt mondjak ez Bem olyna súlyos hogy gyogyszert kene szednem és mindig fel irjak ugyanazt a krémeket egyszer ezt egyszer azt és letojjak hohy én ezzel szenvedek és szégyellem az arcom meg a smink sem segít az inkább kiemelni a ragyaimat....elmentem kozmetikushoz arctisztitas miatt ő nem vállalt el ...
2017. nov. 5. 16:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt írd már le, hogy pontosan miben szenvedsz?

Pattanás ellen? Hegek ellen?

2017. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!