Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tegnap vették ki a mandulám....

Tegnap vették ki a mandulám. Tudtok nekem biztatás képpen személyes tapasztalatokat mondani?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj a seb, szinte lehetetlen a nyelés de tudom hogy ez ezzel jár. Neten már utána olvastam de személyes tapasztalatok is jól jönnének. Mit csináljak hogy csillapodjon a fájdalom?

És más is járt úgy hogy annyira éhes volt hogy hányingere volt?

Köszönöm előre a válaszokat.



2017. nov. 4. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Hat van fogorvosi erzestelenito (nem tudom a nevet de nagyon mentholos)

Es nekem attol 1-1,5 napig eltsibbadt a resz ahova tettek belole

2017. nov. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de sajnos nem tudok olyat szerezni
2017. nov. 4. 17:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Cataflam?
2017. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen azt szedem de az a baj hogy azt csak 6 óránként szedhetem es belőlem kb 3 es fél ora múlva kimegy a hatása.

Meg esetleg tapasztalatokat tudátok mondani? Meg még az lenne a kérdésem hogy a menstruáció befolyásolja e a bevérzés esélyét?

2017. nov. 4. 17:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem tavaly augusztusba vették ki, bár én azon szerencsés emberek közé tartoztam, akik minimális fájdalmat tapasztaltak műtét után. :) Bár én cataflamot csak egyszer vettem be, nekem a Doktor Úr mesulid nevű fájdalomcsillapítót írt fel, por formában. Beleöntöttem a vízbe és apró kortyongént megiszogattam. Ne felejsd el a gyors gyógyulás érdekében fontos a rengeteg folyadék! Én rengeteg vizet ittam, szinte fél percenként kortyoltam belőle. Napi 4 litert simán megittam. Úgy vettem akkoriban észre, hogy minél több vizet nyelek annál kevésbé kellemetlen a nyelés. Az evést bizony erőltettem, bár sokszor abszolút nem voltam éhes. A Dokim annak idején azt mondta, enni kell, tisztuljon az a seb, annál gyorsabban gyógyul. Hát igaza volt :) Amit még ajánlanék azok a gyógyteák, palástfű és apróbojtorján teát ittam, nekem sokat segítettek, fájdalomcsökkentő hatással bírnak, összehúzzák a sebet, csökkentik a gyulladást, elősegítik a gyógyulás. Hidd el hamar eltellik az idő és újra olyan lesz minden mint műtét előtt.:) Kitartást neked és gyors felépülést!! (Üdv a mandulátlanok körében :P)
2017. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen köszönöm a választ😄 sokat segitett😊

És a tüsszentés? Nem szakdhat fel a seb miközbe tüsszentünk?

2017. nov. 4. 19:20
 7/8 A kérdező kommentje:
És a menstruáció befolyásolhatja a bevérzés esélyét?
2017. nov. 4. 19:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tüsszentettem egyszer, nem volt kellemes de nem szakadt fel tőle a seb. :)
2017. nov. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!