Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nejemnek Xanaxot írt ki a...

Mental821 kérdése:

Nejemnek Xanaxot írt ki a pszichológus. Jobban érzi magát sokkal. El kezdtem én is szedni orvos nélkűl. Jobban érzem magam. Eddig Benszedint ittam, amitől álmos voltam meg ki ütött. Reggel este iszok 0,5 öt de van mikor csak este. Nagy bajt csinálok?

Figyelt kérdés
2017. nov. 7. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

dehogy, szedj be mindent bátran

ne foglalkozz semmivel, majd újraéleszt aki arra jár

2017. nov. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
0,5 mg xanaxtól újra kell éleszteni valakit? xD
2017. nov. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Elég nagyot.. Nem is az, hogy iszol a gyógyszerre... Jót nem tesz, de nagy bajod (egy ideig) nem hiszem, hogy lesz. Hosszútávon... Bármi beüthet. Legjobb esetben "csak" alkoholista leszel. Ilyen szerekkel jobban hat az alkohol. De a probléma már ott kezdődik: "Miért szedtek ilyen sz@rokat?" Mi történt, ami miatt rá vagytok szorulva? Próbáljátok meg inkább letenni. Szedtem ilyeneket.... Nekem is segítettek, de a legjobb döntés volt megszabadulni tőlük.
2017. nov. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem iszok alkoholt hála Istennek.
2017. nov. 8. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!