Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van itt olyan aki gyógytornász...

Van itt olyan aki gyógytornász? (sűrgös lenne)

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
nem vagyok gyógytornász ugyan, de egy jóbarátom az. mi a gond, hátha tudunk segíteni?
2010. máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nemsokára az leszek, remélem! mondd, mi a probléma.
2010. máj. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, hát csak 1 kérdésem lenne, hogy a vállöv válll izület flexio-extensiosmozgásába beletartozik az elevatio depressio?
2010. máj. 31. 14:56
 4/6 A kérdező kommentje:

azért kérdem mert holnap vizsgázok és nem tudom, h belerakhatok e egy ilyen gyakorlatot mert maga a tétel igy hangzik: a vállöv vállizzület mozgásai fokozatosság elve szerint flexio-extensio

elsöéves vagyok, és még nem igazán megy h azt most csinátathatom e vagy nem

2010. máj. 31. 15:00
 5/6 anonim válasza:

Szia!


Gondolom késő, de nem vettem észre, hogy válaszolsz. Szóval a vállizület felxiójakor 60°-ig tiszta vállizületi elmozdulás jön létre, 60°-90°között válliz:vállöv=2:1, 90°felett pedig megfordul az arány. És egyáltalán nem baj, ha elev-depr.-val indítasz egy válltornát, sőt! Ha bármiben tudok segíteni, írj nyugodtan!

2010. jún. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ, lehet még visszatérek a jövöben pár kérdéssel=) hát igen már késö de nem ezt huztam hanem gerinc rotatiot=)
2010. jún. 8. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!