Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Legjobb fül orr gégészeti...

Legjobb fül orr gégészeti klinika Budapesten? (nagyon fontos! )

Figyelt kérdés

Olyan klinikára szeretnék menni ahol lelkiismeretes profik vannak és lehetőleg egy magánklinikához képest sem horror áron dolgoznak. Maximum 40.000 forintom lenne rá, de ez a nagyon maximum.

Keserű slejmet váladékozik a torkom és a nyakam egészen lent a légcsövemnél fáj valamint a fülem szintén. Emellett ha beszélek, énekelek feszül a torkom erőltetni kell a hangszálaimat, lehet valami gyulladás.

Már három hónapja így vagyok eddig a háziorvosom mindig elhessegette azzal, hogy megfázás, de most már nem tűröm ezt az állapotot tovább. Adott antibiotikumot megcsináltam a 6 napos kúrát, és jobb lett de nem sokkal.



2017. nov. 18. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj el a Klinikákra a fül-orr-gégészetre.

Klinikák egy oktató kórház, de a főorvosok nagyon képben vannak. Annyi a hátrány, hogy ha "érdekes" a betegség akkor megkérdezik, hogy beleegyezel abba, hogy a tanítványnak is megmutassák, elmagyarázzák.

Amikor én a fülemmel voltam ott, egy csodás doktornő vizsgált meg. 2 tanítványa volt ott, és az 5 napi kezelésnél az ő felügyelete mellett kezelt az egyik tanítványa. (gézcsíkot kellett a fülbe helyezni a dobhártyáig) A doktornő nem engedte, hogy felszúrják, ő tanácsolta a gézcsík megoldást.) A klinikák azért is jó, mert a tanítás miatt fontos a jó diagnózis. Hátrány, hogy várni kell.

2017. nov. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Végülis ott is fizetős a szolgáltatás? Te mennyit fizettél a vizsgálat(ok?)ért, ha megkérdezhetem?

Ha tényleg ilyen jó akkor lehet hogy emellett voksolok.

2017. nov. 18. 22:26
 3/5 A kérdező kommentje:
Hm kicsit rosszabb most a helyzet. A mai adag amit reggel köhögtem fel véres volt.
2017. nov. 19. 17:43
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Én nem fizettem semmit, mert van Tb-m.

Én nem szórakoznék ha már vért köpnék. Nyugodtan lehet menni, mert ott szokott ügyelet lenni.

2017. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem budapesti vagyok, csak a környéken nincs egy normális rendelő sem amiről valami jót hallani, gondoltam a fővárosban több szerencsém lesz, vonattal is csak kicsivel több mint egy óra.
2017. nov. 19. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!