Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Segítsen, aki tud! Van Egerben...

Enikő89 kérdése:

Segítsen, aki tud! Van Egerben, vagy Eger környékén nőgyógyászati-endokrinológiai magánrendelés, olyan, aki megbízható, és nem túlzottan drágán dolgozik?

Figyelt kérdés
Sajnos az egri kórházba, csak jövő évre kaptam időpontot, és nem szeretnék addig várakozni. Aki tud, kérem segítsen nekem telefonos elérhetőséggel, és/vagy web oldallal, orvos névvel. Véleményeket, személyes tapasztalatokat is szívesen veszek, nagy segítség lenne!

#gyerekvállalás #Eger #családalapítás #endokrinológia #nőgyogyasz #Eger magánrendelés #Heves megye magánrendelés #Heves megye nőgyógyász
2017. nov. 23. 15:45
 1/1 anonim válasza:
Én is csak hallomásból tudom de állítólag van valami egészségközpint ami ilyenekkel foglalkozik
2017. nov. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!