Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egészségügyi ellátások

A kérdés
Enikő89 nevű felhasználó kérdése:

Segítsen, aki tud! Van Egerben, vagy Eger környékén nőgyógyászati-endokrinológiai magánrendelés, olyan, aki megbízható, és nem túlzottan drágán dolgozik?

Sajnos az egri kórházba, csak jövő évre kaptam időpontot, és nem szeretnék addig várakozni. Aki tud, kérem segítsen nekem telefonos elérhetőséggel, és/vagy web oldallal, orvos névvel. Véleményeket, személyes tapasztalatokat is szívesen veszek, nagy segítség lenne!

11-23 15:45  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Én is csak hallomásból tudom de állítólag van valami egészségközpint ami ilyenekkel foglalkozik

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 11-23 23:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
18. vagy 11. kerületben keresek megbízható nőgyógyászt, magámrendelésre, és nő legyen az illető. Valaki ajánlana nekem (tapasztalattal együtt)?
Tudnátok ajánlani Budapesten olyan felnőtt kardiológust, aki megbízható, jó orvos, esetleg valamelyik kórházban dolgozik és tamogatja a TB? Magánrendelésre nem lenne elég pénzünk.
Zala megyében és környékén hol található neurológiai magánrendelés? Gerincsérv miatt keresek megbízható jó szaktudású magánorvost.
Tudnátok ajánlani megbízható nőgyógyászt, Esztergomban, akinek van magánrendelése?
Ismertek Budapesten, vagy Székesfehérváron esetleg Kecskeméten megbízható, lelkiismeretes érsebészt? Lehetőleg olyat TB-re fogad betegeket, de a magánrendelés sem kizárt.
Kit tudtok ajánlani Nyíregyházán megbízható gasztroenterológus szakemberként magánrendelés formájában?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egészségügyi ellátások rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu