Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Körömbenövés megelőzése?...

Körömbenövés megelőzése? [sürgős! ]

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy milyen körömbenövés megelőzési eszközök vannak? Két hónapja voltam kiműtetni a baloldali nagylábujjam körömbenövését, amire azt mondták, hogy rosszul vágtam és valószínűleg azért történt mind ez, és egy hete körülbelül elkezdtem érezni ugyan azokat a tüneteket a jobb lábujjamon is. Nyomásra fájdogál kicsit, hozzá érésre, mivel azt is ugyanúgy nyírtam még régebben ezért erre gyanakszok. A kérdés az lenne, hogy ilyen nagyon kezdeti stádiumba, hogy lehetne megelőzni, milyen módszerek vannak, hogy elkerülhessem a műtétet? Hallottam ismerősömtől, hogy elméletileg van olyan férfi manikűrös aki meg tudja csinálni, hogy ne kelljen műteni, ha még ennyire a kezdeti fázisban van, de nem tudom mennyire lehet igaza. Minden választ előre is köszönök, és elnézést a fogalmazásomért csak hajnali 3-kor írtam ki a kérdést :/

2017. nov. 29. 03:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Pedikűröshöz kell járni havonta egyszer. Ő szépen kivágja fájdalommentesen és nem fog benőni. Azon kívül ki kell áztatni alaposan és úgy kell kivágni otthon. De ha már volt műtét is akkor célszerű szakemberre bízni és keresni egy pedikűröst.
2017. dec. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!