Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A gyomortükrözésbe tényleg...

A gyomortükrözésbe tényleg bele lehet halni?

Figyelt kérdés
Jövő hétre van időpontom gyomortükrözésre,mintát vesznek a vékonybelemből gluténérzékenység gyanúja miatt.Valaki azt mondta,hogy ebbe bele is lehet halni.Mondjam inkább vissza a vizsgálatot?

2017. nov. 30. 01:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy tüsszentésbe vagy egy kkikötődött cipőfűzőbe bele lehet halni...
2017. nov. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy te leszel az a több ezerből egy eset, aki belehal. Sőt, azért csinálják, mert összeesküvés van ellened, és így akarnak kinyírni!


De komolyan: nagyon elenyésző a kockázat, vállald be.


A műtéteknél is felléphet halál, mégse mondtam azt, hogy jó, akkor inkább hagyják bent az a rissz-rossz kis daganatot.

2017. nov. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz belehalni és kb 3 perc lesz a vizsgálat. Ne mondd le,megbánnád. Ebbe nem szoktak belehalni. Sokkal komolyabb beavatkozásoknál is kisebb,mint 1:1000-hez az esély.
2017. nov. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Abban a nagyon elenyészőben benn lehetek.Amúgy meg vérvételből meg tudják állapítani a gluténérzékenységet,minek kell gyomortükrözés is?Szerintem jövő héten ilyenkor én már nem leszek ktt..Elég rossz előérzetem van
2017. nov. 30. 14:53
 5/10 anonim ***** válasza:

A beavatkozások előtt az embereknek rossz érzése van, mert rossz belegondolni, hogy ledugnak egy csövet, benyomnak egy tűt stb. De ezt le kell küzdeni, és túl kell rajta esni.

Tényleg nem szabad ilyeneken parázni, mert akkor mindenen parázhatnánk, pl. hogy juj, benne lehetek abban az elenyészőben, akit épp elütnek az úton, úgyhogy ki se mozdulok a lakásból.

2017. nov. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az igaz,hogy a vizsgálat elött aláiratnak velem egy papírt,hogy beleegyezek és az orvos nem felelős,ha meghalok?Én azt nem fogom semmi pénzért aláírni
2017. nov. 30. 15:54
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Te amúgy gyerek vagy, vagy fogyatékos?
2017. nov. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok..egy ismerősöm mondta,hogy aláirattak vele egy papírt,hogy belehalhat a vizsgálatba..Ez tényleg igaz?Nem válaszol itt se senki semmit.Én nem megyek oda azért,hogy meghaljak..
2017. dec. 1. 13:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Képzeld, műtét előtt is aláíratnak az emberrel egy papírt, hogy megismerte a műtét menetét és kockázatait, és abban is benne van a halál.

De ez most miért számít? Nem úgy megy neki az ember egy műtétnek vagy vizsgálatnak, hogy ebbe biztos belehalok.

Szerintem csak kifogást keresel, hogy miért ne menj, mert nagyon parázol.

Akkor tudod mit? Ne menj! Aztána ha majd csak találgatnak, hogy mi bajod lehet, meg felírogatnak neked össze-vissza mindent, hátha jó lesz, mert nem engedted elvégeztetni a vizsgálatot, ami alapján biztosan meg tudták volna mondani, mi a gond, akkor ne másokat hibáztass.

2017. dec. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha választanom kéne a halál meg a fosás között,akkor inkább az utóbbit választanám.Amúgy meg gluténérzékenységet vérvételből nézik,mi a f***ért kell gyomortükrözés?
2017. dec. 1. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!