Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Táppénz-felülvizsgálat mit...

Táppénz-felülvizsgálat mit jelent? (Lent. )

Figyelt kérdés

Ma kellett volna megvizsgálni az orvosnak, aki helyettesíti a saját háziorvosomat, de azt mondta a rendelés elején kellett volna jönnöm, jöjjek vissza holnap délután és ne is hozzá, hanem egy másikhoz, hogy felülvizsgáljon. (Az eredeti háziorvosom még azóta is szabin van.)

Ilyenkor gondolom egy nappal meghosszabbodik a táppénzes állomány? És holnap a felülvizsgálaton mire lehet számítani? Mivel másabb mint amikor felvesznek táppéznre?

Felsőlégúti fertőzésről van szó. Torokfájás, levertség, kimerültség stb. Azt mondta vírusos, szóval antibiotikumot nem kaptam.

A kimerültség még most is jellemző rám, viszont a torokfájás már nagyjából elmúlt, ilyenkor menjek vissza a saját felelősségemre dolgozni holnap? Mit tegyek?



2017. dec. 4. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha összefüggően 31 napnál tovább vagy táppénzen, akkor egy felülvizsgáló orvos (aki nem a háziorvosod) megnézi a papírjaid, esetleg fizikálisan megvizsgál, hogy milyen indokkal vagy ennyi ideig táppénzen. Nekem baleset után volt ilyen.
2017. dec. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem csak egy hete tart.
2017. dec. 4. 14:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Az is táppénz felülvizsgálat mikor otthon ellenőriznek. Ha nem vagy otthon levesznek a táppénzről. (10-14 óra között hagyhatod el a lakást)
2017. dec. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!