Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek normális, ha a...

Szerintetek normális, ha a háziorvosnál egy sima vizsgálatnál (pl. :megfázás) félmeztelenre kell vetkőzni? Ez azért szükséges, hogy jobban hozzáférjen, amikor hallgatja a tüdőhangokat vagy csak saját szórakoztatás? 16/L

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális...
2010. jún. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A rutin kivizsgálásnál félmeztelennek kell lenni. Csak így lehet normálisan hallgatni (szívet és tüdőt is),és a hasat is csak így lehet megtapogatni.

Sőt, hivatalosan férfiaknál a prosztata vizsgálatnak is "rutinnak" kellene lennie...

2010. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Nem kell mindenben perverzeket látni...vagy feleslegesen reménykedni:) (nem tudom milyen a háziorvosod...:))
2010. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De a melltartó miért zavaró,ha fennmarad?
2010. jún. 1. 22:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Te most tényleg ennyire sötét vagy, hogy azt hiszed, hogy a háziorvos rád van gerjedve?
2010. jún. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell, mindig csak benyult a polom ala, es ugy hallgatott, ha a hasamat nezte akkor a hasamon felhuzta a polomat, de csak addig, ameddig nyomkodnia kellett.
2010. jún. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, pont elég cicit látott már az orvosod, hogy ne vetkőztessen le szórakozásból. A testedet vizsgálja, nem a ruhádat, ezért kell a testedet mutatnod neki.
2010. jún. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Most ez lett a divat? Minden tini azt hiszi, hogy az iskolaorvos meg a háziorvos a cicikéjét akarja nézegetni?

Biztos van egy két perverz, de ne általánosíts már. Ez a dolga. És igen, egy normális vizsgálathoz félmeztelenre kell vetkőzni.

2010. jún. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem soha nem kellett levennem a melltartómat
2010. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Normális de doki függő,két külön dokihoz jártam és az egyiknél sose kellett levenni,míg a másiknál igen,ráadásul akinél nem kellett az állva hallgatta meg a szívem,míg a másik meg fekve.Ami elég furcsa volt,korábban a gyerek doki is állva szokta,fekve még sose hallgatták meg.Az iskolaorvostól való félelmük meg normális,azért tini lányok bugyijába nézegetni elég durva,az nem vizsgálat,ahoz senkinek semmi köze,főleg én is olvastam itt valahol hogy sok helyen tömeges meztelenvizsgálatokat csináltak és a sok diák nem tudta,hogy ellenkezhet,kérheti az egyenkénti vizsgálatot és az nemiszerv kukkolását meg is tilthatja.Ha nem vizsgál,amit úgyebár minden normális helyen nőgyógyász és nem hol mi isi orvos csinál akkor ne kukkolgasson már oda,semmi köze hozzá.

A kislány kérdése érthető hisz ahány hely annyi szokás.Nekem is furcsa volt a fekve vizsgálás,hisz eddig még nem találkoztam vele,míg sok ismerősőmet sose vetkőztet a doki félmeztelenre.

2010. jún. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!