Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Igaz az a hír, hogy be akarják...

Igaz az a hír, hogy be akarják vezetni, hogy 18 év alatti személyt csak szülő jelenlétében vizsgálnának csak meg? (még ha háziorvoshoz megy akkor is) (lennt)

Figyelt kérdés

Elèg durva lenne.Mégis ki akarnak akàr már 13-17 évesen egy mellben az anya előtt ücsörögni?

Egy középiskolás hàziorvoshoz is egyedúl megy.

Meg sokan 16-17 évesen nemiéletet élnek azért undorító lenne ha azt is végig akarnàk nézetni ha rákszűrésre menne a fiatal....



Egyik csaj hallotta ezt a 18 éves dologot.


2017. dec. 9. 19:47
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Szülő se érne rá folyton szabit kivenni hogy a legkisebb dolgokkal is futkosson orvoshoz a középiskolàs gyerekèvel.


Egyik ismerősöm,17 éves (fiú)is sürgősségire ment el a nagyszüleivel,mert durvàn beállt a háta,valami letapadása volt azt is csak akkor voltak hajlandöak megnézni mikor a nagyanya bement vele a vizsgálószobába.


Azért ez durva.Lányként nem gondolom hogy félmeztelenre szeretnék vetkőzni bármilyen rokonom előtt,mert a doki ezt úgy gondolja

2017. dec. 9. 19:52
 2/18 anonim ***** válasza:
48%

" 13-17 évesen egy mellben az anya előtt ücsörögni? "

Az ANYÁD. Ha beteg lennél annyira, hogy neki kellene fürdetnie, akkor inkább megpusztulnál büdösen, csak ne lássa a melleidet?

A strandon is gondolom, talpig ruhában billegeted magadat a vadidegenek előtt?

Mert a bikini nem sokkal több, mint a pucér tested.

2017. dec. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség. 14 éves kor felett a törvény szerint korlátozottan ugyan, de jogilag cselekvőképes a polgár. Ha a nemi élet szabadon választott döntés akkor is, ha 50 évessel dug a 14 éves kislány, kizárt, hogy ilyen jellegű szabályt hozzanak.
2017. dec. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ne haragudj de bikiniben lenni egyáltalán nem olyan,mint meztelenül lenni.És én elég gyakran egyberészes fürdőruhában vagyok,nem billegetem magam.


És tetszik nem tetszik nem szeretnék félmeztelenül anyám előtt ücsörögni,főleg hogy nem olyan beteg vagyok,hogy erre szüksèg lenne.

Sok gyerek amikor serdülni kezd cicisedni,szőrösödni már nem szeretné ha otthon meglàtnàk őket meztelenül,ami az ezzel foglalkozó szakemberek szerint is teljesen normális és tiszteletben is kellene tartani.

2017. dec. 9. 20:05
 5/18 anonim ***** válasza:
43%

"nem szeretné ha otthon meglàtnàk őket meztelenül"

Szóval a szülő előtt mutatkozni nehezebb, de egy dugás előtt két perc alatt ledobod a ruhát? Akkor hogy is van ez?

2017. dec. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

De itt nem sexre gondoltam kimondottan.Én még nem sexelek,és nem szégyelem,majd ha szerelmes leszek igazán


Hanem minden fajta orvosi vizsgálatra gondoltam.Tehàt fáj kicsit a torkom vagy megfáztam mért kellene középiskolád fejjel a szüleimnek elcipelniük meg vizsgálatkor ott lenni.Én is mondtam a barátnőmnek biztos féreértette.

2017. dec. 9. 20:09
 7/18 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem az durva, ha vkinek olyan szar a kapcsolata az anyjaval, hogy a mellet szegyelli elotte, de egy vadidegen venphasz orvos elott nem.
2017. dec. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Off:Bocs de te lehet dugsz én majd szeretkezni fogok ha eljön az ideje.Nem k.vagyok.



De nem mutatkoznàk otthon pucéron,nem nudista vagyok.

A legtöbb kamasz nem szereti ha bemászkálnak hozzàjuk fürdésnél és joggal,intim dolog.


Lehet te nem tartod a gyereked szeméremérzetèt tiszteletbe és a felnőtg fiadhoz is berontasz,mi meg tiszteletbe tartjuk ki szemérmesebb,ki meg nem.Kopogunk ha kell valami ès a fürdő foglalt

2017. dec. 9. 20:13
 9/18 anonim ***** válasza:

Ez tuti hogy kamu. ( Mármint nem az hogy ezt hallottad, hanem maga a "hír".)

Ne aggódj!

Semmi értelme nem lenne. Ilyen erővel akkor megszűnne az iskolaorvos, a sportorvos, az iskola-fogászat...

2017. dec. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Jó hogy a sex témába tereltek mindent.


Ez nem a rossz kapcsolatról szól,mindenki magából indul ki:-)



Van aki szemérmesebb ennyi.Biztos nem meztelenkednèk otthon és ha gyerekem lesz tiszteletbe tartom ha szégyenlősebb nem töröm rá az ajtót

2017. dec. 9. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!