Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lézeres viszérműtét után? Nem...

Lézeres viszérműtét után? Nem fáj de a harisnya már az idegeimet tépi

Figyelt kérdés
Az a legnagyobb baj hogy mindenhol mást irtak. Adott a kezelés napja. Megcsinálták kb 40 perc alatt. Kis tapaszok a sebekre, azokra még egy nagyobb méretű tapaszok, majd még egy rétegben betétszerű lapokat tettek rá hogy fél tudja inni a távozó folyadékot, érzéstelenítőt. Arra jött a harisnya és még a térd körül egy fásli. Na aztán jött hogy mikor mit szedjek le. Hát ne mondjam hogy teljesen össze zavarodtam. Na mindegy. Szerdán volt a kezelés. Csütörtökön hajnalban kiszedtem a harisnya alól a combomtól a betéteket de a térdemnél már nem mértem mert ahhoz nagyon le kellett volna húzzam a harisnyát. Csütörtökön délelőtt leszedtem a fáslit mert csak korlátozott a mozgásban és amúgy is rossz éjszakám volt mert a harisnya ugye csak lábfejig tart tehát a lábujjak szabadok és a kezelés semmi fájdalmas jele nem mutatkozott de a harisnya úgy elszorítja a lábfejemet hogy már nem bírtam tőle aludni. Arról nem is beszélve hogy be is vizesedett szépen a lábfejem.... Csütörtökön még kiszedtem délután a maradék betétet miután felhívtam a kórházat hogy akkor mit szedjék ki és mikor.? Azt mondták hogy le lehet szedni a nagyobb tapaszt is csak a sebet összeragasztó tapaszt hagyjam 3 napig. Tusolás? Nyugodtan levehetem addig a harisnyát.... mi?? Mindenhol írnak mindent de azt nem hogy le lehet venni... nem vettem le, úgy tusoltam ahogy tudtam és a nagyobb tapaszt sem téptem fel a bőrömröl. Ma szombat van. Minden ugyanúgy van. Tegnap már kétszer álltam meg a boltban levenni a cipőmet és picit felengedni a harisnya szorítását a lábfejemnél mert már a sarkam sem éreztem. Az este ugyanolyan rossz föl de most párnára tettem a lábam. Most megint zsibbad mert nem megy elég vér bele. Hát így van biztosítva a megfelelő vérkeringés a harisnya által? Van valakinek tapasztalata? Mikor cserélhetem le a harisnyát ? Nem az van hogy 3 nap után lehet csak levenni először? Egy hétig hordani éjjel nappal , utána szép fokozatosan éjjelről elhagyni. Semmi nem fáj. Minden megy tovább normálisan de ez a harisnya már felidegesìt hogy ilyen sz.... szoros... :-(

2017. dec. 16. 07:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!