Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi idő alatt gyógyulok...

Mennyi idő alatt gyógyulok meg? (SOS LENT)

Figyelt kérdés
Torokfájással kezdödött. náthával, most be vannak dagadva a nyirokcsomóim 2 napja volt nátha ez elmúlt most a nyirokcsómok Dagadtak fájnak, valószinű monónukleozis, mert barátnőmnek is volt
2017. dec. 22. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha egyfolytában azon rugózol, hogy mikor gyógyulsz már meg, akkor biztos, hogy lassabban...

Jobbulást!

2017. dec. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De, miért múlt el a nátha? éjjel volt kis lázam de kiizadtam,, nem lehet hogy elmúlt már?
2017. dec. 22. 09:42
 3/10 anonim ***** válasza:

"miért múlt el a nátha?"


Tökmindegy, örülj, hogy elmúlt!


"most be vannak dagadva a nyirokcsomóim ... most a nyirokcsómok Dagadtak fájnak ... nem lehet hogy elmúlt már?"


Nem múlt el, egyelőre beteg vagy, nyugi. Majd meggyógyulsz.


"valószinű monónukleozis"


Menj el végre orvoshoz, hogy kiderüljön, tényleg az-e. Ha elkezd kezelni, hamarabb meggyógyulsz.

2017. dec. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gyengeség meg semmi ilyen dolog nincsen, erős vagyok szal nem hiszem hogy az!
2017. dec. 22. 10:25
 5/10 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál!
2017. dec. 22. 18:38
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor miért itt kérsz tanácsot? Az orvost kérdezd!

Amúgy mit mondott, mononukleózis vagy nátha? És miért nem hiszel neki? Miért nem bízol benne? Menj akkor másik orvoshoz, olyanhoz, akiben megbízol, ne a gy-val akard gyógyíttatni magadat!

2017. dec. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta nátha
2017. dec. 23. 08:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ezt akkor mondta, amikor még nem voltak bedagadva a nyirokcsomóid és nem fájtak, akkor menj vissza hozzá!
2017. dec. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor már be voltak dagadva, és kérdeztem is tőle, hogy ez ott nyirokcsomó? és mondta ez is az az is az is az és tapogatta őket, megmondta megfázás nem mononukleozis, azóta is csak a torkom fáj piros, meg az arcom
2017. dec. 23. 20:28
 10/10 anonim ***** válasza:

"most be vannak dagadva a nyirokcsomóim ... most a nyirokcsómok Dagadtak fájnak ... Gyengeség meg semmi ilyen dolog nincsen, erős vagyok ... csak a torkom fáj piros, meg az arcom"


Most akkor csak a torkod meg az arcod, vagy a nyirokcsomóid is még mindig? Az arcodról eddig nem is volt szó. De akkor menj vissza hozzá azzal, hogy az arcod is fáj, hátha mond végre olyasmit is, ami megnyugtat.


Vagy egyszerűen gyógyulj meg végre, az a legegyszerűbb! ;-))

2017. dec. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!