Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most voltam nemrég bőrgyógyász...

Most voltam nemrég bőrgyógyásznál megnézetni az anyajegyeimet. Kettőt le is kellett vetetnem, az megvan. De most pár napja fáj az egyik anyajegyem körül. Ez bajt jelenthet?

Figyelt kérdés
Elég fura lenne ezt levetetnem mert a fenekemen van. Dörzsölődik is a fehérneművel. Elmenjek mégis bőrgyógyászhoz? MI BAJ LEHT HA NEM MEGYEK EL?
2008. okt. 25. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi baj lehet?

Legfeljebb elrákosodik.


Szerintem inkább menj. Miért is lenne fura a fenekedről levetetni egy anyajegyet?

2008. okt. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Mindenképpen menj el orvoshoz, minél előbb!

Ne aggódj, ha időben elmész biztos nem lesz komolyabb baj :) De nagyon fontos, hogy elmenj.


Kicsit sem fura ha a fenekeden van, akik ezt csinálják már megszokták. Különben meg többet úgyse látod őket, ne zavarjon. A te egészséged/életed múlik rajta. Szépen menj el az orvoshoz.

2008. okt. 26. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlenül mutasd meg az orvosnak, mert tényleg elrákosodhat. Most kell lépni hogy megelőzd a bajt. Főleg ha valóban dörzsöli a fehérnemű és ha már fáj is akkor minél előbb menj el dokihoz.
2008. okt. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el időben, nehogy baj legyen. Én szerencsésre jól jártam, de az én anyajegyem már az utóbbi időkben olyan volt, hogy ha 5 percnél tovább érte a víz, kezdett mállani. Úgyhogy a saját érdekedben fordulj orvoshoz! Nem fogja azt nézni, hogy hol van.
2008. okt. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan...nekem egy szemölcsöt távolítottak el közvetlenül az ágyékomból, tehát a doki, majdnem mindent látott...

Mindenféleképpen menj el orvoshoz...Nekem is az volt a gond, hogy pont a fehérnemű dörzsölte, nah meg borotválkozni sem tudtam tőle rendesen, ezért is kellett levenni! Az sosem jó, ha egy szemölcs, vagy anyajegy állandó dörzsölésnek van kitéve..

2008. okt. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj el vetesd le...mielőtt baj lesz!

Fura?? Mi a fura a feneked, vagy az anyajegy..én most 33. hetes terhes vagyok..szerinted ne menjek szülni, mert fura, hogy onnan jön ki a baba???

Nagyon hülyén gondolkodtok..

Képzeld szét kell tenni a lábam és nem a párom, hanem 3-4 másik ember fogja nézni a dolgaimat..na és...???

Szóval ne parázz hogy a fenekeden van, jobbb mintha rákos lennél nem?


REmélem meggyőztelek.

2008. okt. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen rávetetek, el is megyek mihamarabb. az utolso válszolonak mondom hogy én már szültem, az más volt valahogyan, ott nem zavart a dolog. köszi a válaszokat!!!
2008. okt. 26. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!