Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen orvoshoz forduljak...

Milyen orvoshoz forduljak ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Jobb spárga közben meghúztam a lábam és nagyon sok ideig fájt, úgy kb 3 hétig mire kezdett kicsit javulni. A szüleim nem orvosok de apukám azt mondta hogy valószínűleg részleges szalagszakadásom van. Annyi gond volt hogy pihentetni nem nagyon tudtam mert a tornatanárom elég szigorú és nem fogad el csak orvosi felmentést, így egy hónap múlva megint megrántottam és egy hétig megint nagyon fájt de utána már jobban vigyáztam. Akárhogyis vigyáztam mégiscsak meghúztam újra pedig csak terpeszülésbe leültem. 3 hónap alatt 3-szor "szakadt" meg és tudom hogy már az elsőnél is orvoshoz kellett volna mennem de azt hittem ki tudom kúrálni itthon és majd kenegetem meg pihentetem de úgy látszik ez nem nagyon használt. Az lenne a kérdésem hogy ilyen esetben hova menjek? Azt tudom hogy bármilyen beutalót csak a gyerekorvos tud adni. Ha tudnátok még valami praktikát amivel el tudnám kerülni hogy megint megszakadjon (tudom, tudom pihentetni kell..) azt nagyon megköszönném. 16/L

2018. jan. 8. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"nem fogad el csak orvosi felmentést"

Olyan pedig nincs


Ortopédia amúgy

2018. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is csak orvosit fogadtak el, de abba is belekötöttek.
2018. jan. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát pedig van sajnos :( Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. jan. 8. 22:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Traumatológiára menj, oda nem kell beutaló.
2018. jan. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!