Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan távolítsam el a pattogá...

DeluxeWharf kérdése:

Hogyan távolítsam el a pattogásokat?

Figyelt kérdés

Üdv.


Régóta idegesített már hogy lent akkor nagy dzsumbuj van ezért le is borotváltam. Nos igen, nem nagy tudomány, nekem is elkezdett ki pattogni így a tököm fölött egy jó nagy félkör ívben. Az a vicces hogy nekem nem is viszket, csak idegesít hogy teljesen piros és rengeteg ilyen kis hogy is mondjam "ki pattogott" bőr felület van ott. (max nagyon ritkán viszket de akkor is 1-2 percig) Nekem most van itthon 3 tárgy amit tudnék használni ellene, és szerintetek, esetleg tapasztalat alapján melyik lenne a legjobb erre a célra.


-Fenistil gél

-Nivea krém: Azt írja "gyengéden, alaposan tisztít" meg hogy "tiszteletben tartja a bőr természetes nedvességét stb stb.."

-Gyógyszertárból kiváltott Arcszesz, nem kell részleteznem


+1 ilyen baba hintőpor


Nem nagyon akarok elmenni, és venni dolgokat, de ha nagyon muszáj lenne és ezek közül egyik se válna be akkor kénytelen leszek. Nyugodtan írhatok olyanokat is ami nektek fixen 100%-ig bevált, illetve azt is hogy hány napot venne igénybe az elmúlása, ilyen s olyan krémekkel vagy kenőccsel.


Előre is köszönöm!



#intim szőrtelenítés #Hogyan távolítsam el a pattogásokat #borotválkozás utáni kiütés #hogyan borotválkozzak lent #pattogások #mért pattog ki a bőr #mért pattog ki a bőr borotválkozás után
2018. jan. 9. 15:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!