Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valaki átesett már ilyen...

Valaki átesett már ilyen műtéten? Veszélyei vannak?

Figyelt kérdés
Ganglion műtét! Elzsibbasztják és kiveszik a cisztát..! Ha van valakinek tapasztalata akkor szívesen hallgatom mert én ráparáztam..! (14/L)

2018. jan. 12. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmi különös, abszolút rutinműtét. Volt barátnőmnek volt ilyen, de túlélte a beste.


Ne parázz.

2018. jan. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Sokat segítesz evvel! :)
2018. jan. 12. 23:09
 3/8 anonim válasza:
Nekem eléggé indokolt volt sajnos, mert már bizonyos iranyokban akadályozta a kezem mozgását... Az érzéstelenítő elmúlása után sem fájdalomként írnám le, amit éreztem, inkább szokatlan érzetnek. Aggodalomra tehát semmi ok. :)
2018. jan. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Veszélyei nincsenek? Fertőzés vagy ilyenek? Illetve gipszben lesz a kezem? .. Azért döntöttem így mert már egyre nagyobb és néha fáj.. Illetve tesin is megeröltetem.. És ott is fáj már.!
2018. jan. 12. 23:11
 5/8 anonim válasza:
Dehogy lesz gipszben! Összevarrják szépen, nekem hagytak benne egy icipici csövet, amit azt hiszem 3 nap elteltével vettek ki, fölötte pedig egy relatíve szoros kötés volt, meg fásli. Háziorvossal kellett volna ujrakötöztetni, de megoldottam magam, amúgy is levegőzettem otthon. A varratszedést meg inkább csiklandós volt. Betadineoztam, víz nem nagyon érte tartósan, és olyankor levegőztettem, mikor nem volt veszélye annak, hogy bármi belekerüljön. Tényleg ne aggódj.
2018. jan. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. jan. 12. 23:21
 7/8 A kérdező kommentje:
Illetve zsibbasztásnál.. Az inekciók fájni fognak nagyon? Borzasztóan félek a tűtől! Talán ettől jobban parázok mint a műtéttől! Altatás kizárt.. Zsibbasztani fognak ha törik ha szakad..!
2018. jan. 13. 00:15
 8/8 szenes43 ***** válasza:
Nekem 3x műtötték a jobb kézfejem. A hónaljamba beadta az aneszteziológus a injekciót és semmit nem éreztem. Az elzsibbasztás nem tudom hogy történik de a Lidokain nagyon megfelel fájdalom csillapítás céljára.
2018. jan. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!