Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » B Kategóriás jogsi megszerzése...

B Kategóriás jogsi megszerzése előtti alkalmasságinál miket vizsgál a háziorvos?

Figyelt kérdés

2018. jan. 14. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Latast, szinvak vagy-e,van-e szemuveged, vernyomast, van-e allando gyogyszered. Hirtelen ennyi jutott az eszembe.
2018. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És azt hogy vigyek vizeletmintát miért kérhette?
2018. jan. 14. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Passz, tőlem nem kért vizeletmintát. Drogteszt miatt aggódsz?

Nálam vérnyomást is mért, bőrbetegséget nézett (ezt ne kérdezd, miért), plusz egy kicsit elhúzódott, mert ott derült ki, hogy nem is látom a táblát, nekem eskü nem tűnt fel, szóval még szemüveget kellett csináltatnom.

Egyébként én akkoriban masszívan szívtam, de nem csináltatott drogtesztet, mondjuk vizeletmintát se kért.

2018. jan. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megvolt a vizsgálat

Hát vérnyomást mért, szivet hallgatott, a hasamat megnyomkodta, belenézett a torkomba (én ezt nem tudom miért...), szinlátást nézett meg a számos tábláról olvastatott, és elküldött laborba de előtte a papirt már odaadta

a vizeletmintával nem tudom mit csinált valami gyorstesztet talán cukorra vagy mire

2018. jan. 16. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Az szép.Nekem a vérnyomásomat se mérte meg.Annyit kérdezett első jogsi? -igen. Szemüveges?-nem. Én nyomtatta is.És még pénzt sem kért érte.
2018. jan. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Leraktam neki a pénzt, kérdezte van-e szemüvegem, gyógyszert szedek-e, aláírta és kész is voltunk.
2018. ápr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!