Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Porckopás gyanúval milyen...

Porckopás gyanúval milyen szakrendelésre kell menni, ha háziorvoshoz nem akarok menni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 18. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, pedig kénytelen vagy, mert a reumatológiára beutaló kell. Vagy magánba mész jó pénzért. Ha nem bírod a háziorvost, mért nem mész át másikhoz?
2018. jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak egyszerűsíteni akartam.
2018. jan. 18. 18:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Porckopással az ortopédiára kell menni.
2018. jan. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz is mehetsz, de ugyanúgy beutalóköteles.
2018. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És honnan tudod, hogy porckopás?
2018. jan. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
48%
Ortopédushoz. Ő majd lehet kér MR-t vagy Röntgent, aztán ha az is megvan, visszamehetsz hozzá a felvételeiddel, aztán majd eldönti műtét vagy gyógytorna. Többnyire ez az út szokott lenni, bár nem tudom hol érzed a porckopást.
2018. jan. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bukfenc78 válasza:
A porckopás egyértelműen az ortopéd orvos szakterülete. Első lépésként számíts egy Röntgen/MRI diagnosztikára. Az alapján eldönti a kezelést az orvos.
2018. jan. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ortopédia. Nekem ott építették újra a csigolya porckorong kopásomat. Condrosulf: napi egy tabletta egy hónapig. Utána még 2 hétig szedtem. Elmult minden fájdalmam.
2018. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!