Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Debrecenbem hol adnak hamar...

Debrecenbem hol adnak hamar időpontot tüdőszűrőre?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon fontos lenne hogy mihamarabb kapjak tüdőszűrőre időpontot mert hétfőn mennék állásinterjura es feltetele a tudoszuro. De masodikara kaptam csak a mav rendelobe az meg mar keso. Valaki tudna ajanlani? A valaszokat elore is koszonom:)

2018. jan. 23. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg közeli kisebb városban talán érdemes próbálkozni. Közelebbit pécsiként nem nagyon tudok javasolni. Ez is azért jutott eszembe, mert okmányirodai ügyintézésre én mindig elmegyek Szigetvárra, ott egyből megvan minden, míg Pécsett heteket kell várni.
2018. jan. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérj az otiba időpontot megmondod hogy a hétre kellene. Egész hamar szoktak időpontot adni. De ez csak egy interjú nem tudom ide minek még tüdőszűrő. Lehet fel se vesznek.
2018. jan. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!