Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináljak ha rájöttem,...

Mit csináljak ha rájöttem, hogy azért kellett átesnem egy komoly műtéten mert az előző műtétemet elrontotta az orvos?

Figyelt kérdés
Erre már a kórhában rájöttem, sajnos csak a műtét után ezért ugyan az műtött megint. Ezúttal nagyon kedves volt és úgy tűnt igyekszik helyrehozni hibáját. De miután a műtét után több héttel még mindig vannak fura tüneteim közölte szokjam meg őket, mert lehet együtt kell élnem velük. Úgyhogy azt sem tudom mi okozza, az orvos sem tud biztos választ adni. Ez nem elfogadható számomra mert iszonyat szenvedésen mentem át lelkileg és fizikailag is. Félek ha erélyesebben lépek fel ellene még ennyire sem lesz segítőkész. Nincs másik orvosom, most próbálok keresni de ez egy hosszú folyamat. Teljesen kiszolgáltatottnak érzem magam és el vagyok keseredve. Mit tehetnék, hogy elérjem kivizsgálják a panaszaimat?
2018. jan. 25. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Műhiba per
2018. jan. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés! Pert indíthatok, de attól nem fognak meggyógyítani. Elsősorban meggyógyulni szeretnék és normális ellátást kapni. Utána lehet ilyesmin gondolkozni. Sajnos amíg nem találok másik normális orvost nem....☹
2018. jan. 26. 00:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Ennyire speckó orvos kell hozzá? Amúgy más tanácsom nekem sincs, mint hogy keress másikat, aki felülvizsgál :/
2018. jan. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezt próbálom. Csak nem találok. Név alapján nem lehet tudni ki jó orvos. Ismerősöm meg nincs. Ráadásul egy másik orvosnak sokkal nehezebb dolga lesz kitalálni mi van velem mint annak aki látott belülről. Meg már rohadtul belefáradtam abba, hogy egyik orvostól a másikig rohangaljak diagnózisért. Ezt játszottam hónapokig mire kiderült mi a bajom. Nem ez az orvos fedezte fel, ő csak műtött. Éy a mostani tüneteimet a legitóbbi műtét okozza mert előtte nem voltak.
2018. jan. 26. 00:23
 5/11 anonim ***** válasza:

találgathatunk is, de el is mondhatnád, mi a baj, és akkor könnyebb dolgunk lenne.

egyébként azt gondolom, hogy az elrontott és a nem_sikerült műtét között hatalmas különbség van. Szóval nem biztos, hogy hibázott, lehet, hogy csak nem tudta megoldani a dolgot.

2018. jan. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok belemenni a részletekbe mert a kérdés szempontjából nem releváns. A lényeg, hogy össue kellett bennem varrni valamit amit az előző műtét során elvágtak véletlenül, plusz egy gyulladásos gócot távolítottak el amit az előző műtét okozott. Az utóbbit meg is mondták, ami elszakadt bennem pedig csak balesetek alkalmával tud elszakadni, tehát más nem okozhatta.
2018. jan. 26. 08:40
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
De rohadtul releváns, mert nem mindegy, hogy végbeledet műtötte sza.rul vagy a fél manduládat hagyta benn.
2018. jan. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Inkább mond azt, hogy kiváncsi vagy éy írjam meg mi történt pontosan. 🙂
2018. jan. 26. 09:39
 9/11 A kérdező kommentje:
A kérdés az volt, hogy hogy tudnám elérni az orvosomnál akinek a második műtétem köszönhetem, hogy normális ellátást nyújtson és kivizsgálja a panaszaimat amit a 2.műtétem után tapasztalok? Ebből a szempontból teljesen mindegy a végbelemet vagy a mandulámat műtötte. Hozzázeszem egyiket sem. Ennél sokkal súlyosabb a dolog.
2018. jan. 26. 09:45
 10/11 anonim ***** válasza:
32%
Ha valaki 2x műtött, és mindkétszer rosszul (szerinted), és műhibára gondolsz vele kapcsolatban, ahhoz miért akarzs még mindig bármiért is menni???
2018. jan. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!