Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Igazi orvos vagy Kókler?

Igazi orvos vagy Kókler?

Figyelt kérdés
HOl tudok utanézni,ha vkipéldául szülész nőgyógyász főorvosnak mondj amagát,hogy ez valóban így van -e? van olyan weboldal vagy bármi ahol rákereshetek a nevére?egyáltalán hogy a diplomája megvan-e? nagyon fontos lenne
2010. jún. 6. 10:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A neten sokszor az életrajza is fenn van, a rendelőben kinn van a diploma. Ki érdekelne?
2010. jún. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Amúgy egyszerű, mert ha főorvos, akkor kórházban is rendel. A kórházat felhívod és megkérdezeed, hogy mikor rendel, ebből kiderül, hogy valóban ott dolgozik-e.
2010. jún. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

állítólag most kehidakustányban főorvos.ha a nevét beírom googleba úgyse ad ki semmit.ilyen nevű embert meg főleg nem.Én nem kehidakustányi vagyok,így azt sem tudom hogy hog y keressem a kórházat.neve:Jobbágy László.

illetve állítólag Dr. Jobbágy László

2010. jún. 6. 13:09
 4/18 anonim ***** válasza:

Ezen a honlapon tudod megnézni:

[link]


Oldalt be kell írni a nevet, a nyilvántartási szám nem kötelező. Miután kiválasztod, hogy "orvos", azután még a szakterületet is megadhatod.


"Jobbágy László" nem szerepel a nyilvántartásban. Ha mész hozzá kérd el az orvosigazolványát, ha nincs neki jelentsd fel a rendőrségen!

2010. jún. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
ettől féltem. ez elég erős bizonyíték ugye? hogyha esetleg megvádolom vagy rákérdezek.és megnéztem,hát kehidakustányban nincs kórház.
2010. jún. 6. 13:26
 6/18 anonim ***** válasza:

Ezt a rendszert elvileg naponta frissítik, így aki nincs benne, azzal "gáz" van.

Amúgy miből gondolod, hogy kókler? Mit csinált?

2010. jún. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én a helyedben most a RENDŐRSÉGRE MENNÉK! Az ilyen szemetet ki kell iktatni a lehető leghamarabb.
2010. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.hát azt hiszem eleget megtudtam:s

igazából az illető édesanyám új barátja.és pont elfogyott a gyógyszerünk,és kértük h írjon fel és hozzon, és ő mondta h állítólag hetente jár roma telepekre vizsgálatot tartani stb...és majd akkor felirja a gyógyszert, és végülis vmi szart hozott,azt se tudta mi az,meg 28 napos tabit hozott és azt mondta h erre is kell szünet,mikor világosan rá van irva h nem kell szünetet tartani menstruáció alatt, a személyijébe nincs benn h Dr. , de állítólag zala kis településein meg itt ott szokott még szüléseket is lebonyolítani. Még arra gondoltam, hogy ha bevonták az orvosi engedélyét talán igaz lehet....de ezek szerint semmi köze az orvostudományhoz.Még jó h nem engedtem megvizsgáltatni magam.

2010. jún. 6. 13:45
 9/18 anonim ***** válasza:
Már az is szabálysértés ha orvosnak adja ki magát, de ha már beteghez nyúl, az bűncselekmény. Szólnod kell a rendőrségen, különben bűnpártolást valósítasz meg (nem jelented a tudomásodra jutó bűncselekményt)!
2010. jún. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Amúgy ebben a nyilvántartásban mindenki benne van, aki szerezett orvosi diplomát, még akkor is ha külföldön szerezte (az is, akinek esetleg bevonták) , szóval, ha ilyesmire hivatkozik nehogy elhidd.
2010. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!