Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyire kényelmetlen egy...

Mennyire kényelmetlen egy vastagbél tükrözés?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok, hónapok óta tartó hasi problémák miatt valószínűleg vastagbéltükrözésem lesz. Mire számítsak?.. Sokáig szokott tartani? Állami kórházban lesz, altatás nélkül.

2018. jan. 29. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Szia! Arra gondolj hogy 10000szer jobb mintha a torkodon dugnak le a csövet és a gyomrodat néznek .

Nem volt meg nekem sem de inkább azt választanám.

Meg szerintem hasonló érzés lehet talán mint mikor az ujjad a popodba van. A te esetedben nem nyilván, de ehez tudnám hasonlítani ha bele gondolok.

2018. jan. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Volt már gyomortükrözésem is, olyan érzés volt mintha megfulladnék..
2018. jan. 29. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Nem olyan borzasztó, mint amennyire félnek tőle. Ha volt már igazán kegyetlen, falat kaparós hasgörcsöd, pl. egy hányós-hasmenős vírustól, akkor nyugodj meg, mert a tükrözés kevésbé kellemetlen.

Mindennel együtt nekem kb. 30 perc volt. Sokat segített, hogy kedves volt a doki, és a monitoron láttam én is mindent, az pedig remekül elterelte a figyelmemet.

Érzésre hasmenéshez, szélgörcshöz meg valami alien kihordásához tudnám hasonlítani :D

2018. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#1 es hogy te mekkora marha vagy.
2018. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igen. A gyomortükrözés 2 ( kettő ) percig tart.
2018. jan. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Meg szerintem hasonló érzés lehet talán mint mikor az ujjad a popodba van. A te esetedben nem nyilván, de ehez tudnám hasonlítani ha bele gondolok."


Így akkor már értem, hogy élvezed.

2018. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem élvezem, szimplán nem tudtam máshoz hasonlítani mivel nem volt sosem hala istennek.

És közel sem rosszindulatúan írtam s kommentem, egyszerűen ehez tudtam hasonlítani vagy ahoz amikor ott merik a lázad .

2018. jan. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!