Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ti is találkoztatok olyan...

Ti is találkoztatok olyan lelketlen orvossal, aki megpróbált tönkretenni?

Figyelt kérdés

Nekem konkrétan kitalálta az a k.r.va, hogy csak beképzelem, hogy lázas vagyok, vigyenek pszichológushoz, meg anorexiásnak is nézek ki. Ahelyett, hogy megmérte volna a lázam, kitalàlta, hogy szimulálok. Konkrétan a töri tanár zavart haza óráról, mert ennyira lázas és rosszul voltam.

Aminek hatására anyám elvitt pszichiáterhez is, aki kérdezés meg térdkopogtatas után felirt antidepresszánst és nyugtatót, egy egészséges embernek.

Előtte egy hónappal voltam nála hasmenéssel, lázzal, akkor beutalt a kórházba. 4 napot feküdtem bent, de ők sem értették, hogy ilyennel miért kell beutalni.

Aztán visszamentem hozzá, akkor kiröhögött a lelettel.

Másteg persze, ha beteg szónélkül kiír egy-két hétre.

Érdekes, előtte nyáron pont én voltam az, aki felvette neki a telefont éjjel 11-kor, hogy milyen ágynemű kell a kollégiumba, ahova a kislánya készül. Aki köszönni se tud mellesleg.


2018. jan. 30. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy fizetsz hála pénzt vagy pedig keress másik orvost. Én is találkoztam ilyennel többel is. Pl Szolnok hetenyibe mint egy kutyával úgy bánt a koma velem, majd elmentem egy hónap múlva magán rendelőjébe, ott mosolyogva fogadt megkérdezte mi bajom stb..
2018. jan. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De velem mocskoskodott, meg ilyenek, mást meg szó nélkül kiír, láttam, csak az ellenőrzőt viszik.

A lánya miatt féltékeny rám, azért iratta ugyanabba a suliba is.

Arról nem beszélve, hogy mindig vékony voltam és nem anorexiàs, rájöhetett volna 10x év alatt. Úgy vizsgált meg, hogy nyitva hagyta az ajtót, kint ült a takarítónő és a sofőr meg a többi beteg. És amikor mondtam, hogy menstruálok, azért nem tudok vizelet mintát adni, konkrétan a pofàmba röhögött.

Pluszban megetette anyámat, hogy nekem bizony pszichiáter kell, mett anorexiás vagyok, annak meg hiába mondtam.

De persze azt, hogy tompalátásom vagy gerincferdülésem van, nem érdekelte...

2018. jan. 30. 12:51
 3/3 A kérdező kommentje:
Mármint ostoba volt megnézni, csak amikor nem javítható, akkor derült ki.
2018. jan. 30. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!