Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy kozmetikus vállalná hogy...

Egy kozmetikus vállalná hogy kinyomkodja a hátamon a pattanásokat? 15/l

Figyelt kérdés

Van a hátamon egy csomó nagy sárga pattanás. Fájnak és viszketnek is. :(

Gondolom azért mert serdülök. Néha nehezen tudok aludni is miatta úgy viszket. :( A kozmetikus akihez járok vajon elvállalná?? Nem lenne neki undorító?? Meg merjem egyáltalán kérdezni? Ha nem kozmetikushoz, akkor kihez forduljak?

Válaszokaz előre is köszi! :)



2018. febr. 11. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Persze, hogy vállalná, én is így éltem túl a tinédzserkoromat. :D Nyugodtan kérdezz rá, biztosan tud segíteni velük.
2018. febr. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Miért lenne neki undorító? :) Ugyanolyan pattanások, mint az arcon. Egyes kozmetikusoknál külön hátkezelés is van szolgáltatásként. Biztos a te kozmetikusod is vállalja.
2018. febr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

"Ha nem kozmetikushoz, akkor kihez forduljak?" Erre válaszoltam...első voltam.

Miert félsz megkérdezni kozmetikustól, annak ellenére, hogy már többször jársz oda?

2018. febr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
elszokták vállalni
2018. febr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Persze, nem "gusztustalanabb", mint az arckezeles. Egy kozmetikusnak ez termeszetes, a munkaja resze, es o tudja kezelni a pattanasokat, hogy ne legyen tobb, ne fertozodjon el, stb. Ha rendszeresen jarsz kezelesre, akkor az is lehet, hogy egy ido utan mar nema is kell, mert helyrejon a gyulladas
2018. febr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2018. febr. 11. 23:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm és eddig minden barátnőm, imád pattanásokat nyomkodni... gondolom a legtöbb kozmetikus is...
2018. febr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De ne csak nyomkodtasd őket, hanem próbálj rajta javítani is. Mondjuk étrenddel
2018. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Megoldottam! :)

Minden reggel behintőporoztam, este pedig bekentem citromos testápolóval és mostmár egy sincs! :D Mostantól mindig ápolni fogom. :)

2018. febr. 15. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!