Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez a vérvételi csomag eleget...

Ez a vérvételi csomag eleget tehet a következő feltételeknek?

Figyelt kérdés

Vesefunkciós (eGFR-es) laboreredményre van szükségem egy kontrollvizsgálathoz. A következő csomag szerintetek tartalmazza ezt?


[link]


Sajnos egyik csomagjukban sem hozta ki a kereső az eGFR-t, lehet, hogy más elnevezése van.


Mindenesetre ez a csomag a vese működését is kimutatja. Szerintetek ez jó lehet?


Segítségeteket előre is köszönöm.



2018. febr. 14. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem jó, hiszen nincs benne a kért érték. Ráadásul vérvétel, az eGFR-t pedig ha jól olvasom a neten, vizeletből mutatják ki.


Nem mondták, hogy hol kellene megcsináltatni?

2018. febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt találtam némi infó erről, előbb szerintem hülyeséget írtam:

[link]

2018. febr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A GFR-t az sztk-s laborvizsgálatkérőknél sem kell bejelölni, mivel az egy számított érték a kreatininből. Igazából ha nincs benne, a kreatininből magad is ki tudod számolni. De amúgy jó eséllyel azt is feltüntetik az eredményen, de kérdezd meg a labort.
2018. febr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!