Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Meghuzodott egy inn a karomon?...

AnimeFredy kérdése:

Meghuzodott egy inn a karomon?!?!?

Figyelt kérdés

Sziazt kondizàs utàn màsnak észrevettem , hogy a jobb karom belsöfelèn a csuklomtol a honaljamig egy bizonyos pontokon és bizonyos mozdulatban érzem ahogy feszül az inn ès szuro fàjdalmat érzek

A kèrdèsem az , hogy tényleg meghuzodott az egyik inn vagy begyuladd és , hogy tudnàm kezelni , hogy helyre jöjön ??

A vàlaszokat köszönöm és elnèsèst a helyesiràsért.



#ín #Huzodàs #Inn hizodàs #Lesèrülès
2018. febr. 18. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem nézzük el a helyesírást. Írd le rendesen.

Mi az hogy inn?

Sziazt, meg a többi.

2018. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszöm a segitséged nyugottan verjed a nyàladot ugyis arra voltam kiváncsi.

Ugyèrzem , hogy elèg olvashato modon leirtam és "miaz , hogy inn?" ? Nem hallottál mèg soha az innszalagrol?

Ha nem tudsz segitteni nem muszály nagyképüsködjèl !!!!

2018. febr. 19. 05:24
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Legalább ne lennél ennyire BUTA.

Te magad is utána nézhetnél.

[link]

Nagyképűnek meg felesleges lenned, mert csak lejáratod magad.

Ín és inn közt van különbség. Olvasd a wikipédiát.

2018. febr. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segitséget , màr nèztem az interneten s nem kaptam speciel ezt az oldalt és azért gondoltam , hogy inkàbb megkèrdezem egy nàlam okasabbtol.

Èn nagykèpüsködök? Miröl beszélsz feltettem egy teljesen normàlis kèrdést erre jösz vagánykodni , hogy " buta , nagykèpü" vagyok , nemhiszem , hogy ezekre az informàciokra voltam kivàncsi tölled.

2018. febr. 19. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!