Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tüdőszűrésre el lehet menni...

Tüdőszűrésre el lehet menni csakúgy?

Figyelt kérdés

Rendszeresen érzek mellkasi fájdalmat már évek óta. Nem csak akkor amikor megvagyok fázva, hanem amúgy is.

Voltam EKG-n és semmi baja a szívemnek.

A háziorvos szerint elsősorban a stressz okozza, így nem küld tovább tüdővizsgálatra. Én viszont szeretnék pontot tenni az ügy végére.


Kérhetek magamtól tüdővizsgálatot szakorvosnál? Vagy tüdőszűrést?



2018. febr. 22. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk lehet kérni időpontot amúgy is, asszem fizetni kell.
2018. febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk el lehet menni tüdőszűrésre beutaló nélkül, de 40 éves kor alatt fizetni kell érte, 1700 Ft-ot. Szakorvoshoz csak beutalóval tudsz menni. Egyébként mellkasi fájdalmat sok minden okozhat akár stressz is, de nekem a reflux miatt is szokott fájni.
2018. febr. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
BP XVII ker: 40 év felett évente egyszer ingyenes, kivéve ha munkahely változtatás miatt a munkáltatód kéri szűrést akkor is ingyenes. Na ezt jól megmondtam.
2018. febr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!