Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapesten tudnátok mondani...

Budapesten tudnátok mondani nagy nevű (jó hírű) klinikákat, kórházakat?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a SE Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinikai ilyen, a Dél-Pesti Kórház (dél tepsi) meg ellenkezőleg.

Honvédkórház? Gondolom, az egyetemi klinikák mind a 4 helyen (SE, PTE, DE, SZTE) jónak számítanak, így elsősorban nem egyetemi klinikákra gondolok (bár a Városmajori pont az, de csak példának írtam.)

Köszönöm!



2018. febr. 28. 09:52
 1/6 A kérdező kommentje:

Még annyi, hogy magánklinikákat, magánkórházakat se írjatok, mert azok is egyértelműen jó hírnevűek.

Köszi!

2018. febr. 28. 09:56
 2/6 anonim ***** válasza:
és milyen problémára kellene? Mert nem mindegy, hogy miröl van szó!
2018. febr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Semmilyen problémára sem kell. Csak kíváncsi vagyok, hogy Budapesten milyen milyen kórházak, klinikák vannak, amiknek jó hírneve van, de nem egyetemi vagy magánklinikák. Ennyi. Ha jól tudom, a Honvédkórház ilyen, a Dél-Pestit meg nagyon sokan szidják.
2018. febr. 28. 10:07
 4/6 anonim ***** válasza:
A Sote érsebészeti klinikája kb 5x jobb mint a Honvédkórház.
2018. febr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szegeden fogok végezni nemsokára (jelenleg úgy tűnik, jó eredménnyel), és szeretnék Budapesten élni és dolgozni utána. Tudok olyanról, aki a Városmajori Klinikán rezidens, pedig nem Budapesten diplomázott, szóval ez nem hiszem, hogy kizáró ok lenne.

Pár jobb nevű helyre szeretnék megpróbálni bejutni rezidensnek (ezért tettem fel a kérdést, mivel szegediként nem ismerem a budapesti kórházak hírét, csak amit leírtam), ha nem sikerül, akkor külföld.

2018. febr. 28. 10:48
 6/6 anonim válasza:
A kettes nöi klinikán megölték az elsö szülött kislányom
2018. márc. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!