Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jenei fogászat Érd, kinek...

Jenei fogászat Érd, kinek milyen tapasztalata volt velük?

Figyelt kérdés

2018. márc. 8. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Segítőkészek,én más fél éve hozzájuk járok fogkőleszedésre.Ha problémád van szinte azonnal fogadnak.
2018. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kedves kérdező,


Amíg Horváth Anita doktornő ott dolgozott, jó volt. Májusban elmentem, hogy kicseréljék a koronámat. Kaptunk egy minimális tájékoztatást, majd a leszedésnél az egyik tartó fog letört, csak a puha gyökér maradt. Rögtön azt javasolták, tegyük tönkre a mellette lévő jó fogat a csiszolással. Megkérdeztük ezen kívül milyen lehetőségek vannak. Ne kelljen tönkre tenni egy jó fogat. Ment a mentegetőzés. "Ahogy biztos már mondtam..." , " kolléganő biztosan elmondta...".

Semmit sem mondott. Csináltattak velünk CT-t. Majd közölték, hogy hívnak. Két hónapon keresztül próbáltam elérni a doktornôt. "Beteg, tanulmányi szabadságon van, még nincs bent, egy óra múlva már nincs bent..."

Visszakértünk az elôleget, erre 2g tömőanyag felhasználására felszámítottak 20.000 ft-ot. Amiről persze szintén nem szóltak.


Szimpla tömésen kívűl semmit sem tudnak. Még egy gyökér kezelés is van akinek fél év.


Sok sikert hozzájuk.


UI. Egészségpénztári számlát beszéltünk meg, azt sem kaptam. Füstölgött a fejem, így nem vettem észre, hogy a papírok között nincs számla.

2018. júl. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!