Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Máshol sem veszik komolyan a...

Máshol sem veszik komolyan a látogatási tilalmat?

Figyelt kérdés
Nem akarok intézményt írni, nehogy valaki bajba kerüljön, de anyukám 1 hete került be egy megyei kórházba. Sürgősségi beavatkozásra volt szüksége, így én vittem be neki mindent, amit gyorsan telefonon elmondott, mert azt sem tudtuk, meddig kell bent maradnia. Akkor este bevittem neki a bőröndnyi holmit, simán beengedtek a sürgősségi osztályra. 2 nappal később bevittem neki egy akkor frissen kimosott hálóinget, mert itthon addigra megszárítottam, 2 palack vizet és olvasnivalót, akkor a belgyógyászatra is simán beengedtek. Erre 1 napra nem találtak neki kanalat ebédhez, amikor már végre ehetett, így vittem be neki azt is, szintén annyit sem mondtak, hogy fapapucs, sőt, az őr még mosolygott is erre a sztorira, amikor lóbáltam előtte a 25 darabos műanyag kanalat. Nőnap estéjén már a sebészetre jutottam be simán, mert aznap műtötték és elég szomorú volt, vittem neki virágot meg váltottam vele élőben is pár szót, hogy ne legyen annyira letörve. Erre 2 napra ismét simán besétáltam, köszöntem a nővéreknek visszaköszöntek, akkor vittem neki szivacsot és krémet. Holnap reggel szerencsére hazaengedik, de akkor is én megyek be segíteni neki összepakolni a sok holmiját, mert ő ugye amúgy sem hajolgathat meg cipekedhet. 1 hét alatt 5x a látogatási tilalom alatt, egy rossz szó nélkül (illetve első alkalommal csúnyán nézett a portás, de beengedett)
2018. márc. 10. 13:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, teljesen egészséges vagyok, így semmit nem vittem be, de mind a sebészeten, mind a belgyógyászaton folyamatosan köhögött mindenki, anya is összeszedett ott egy megfázást. Szegénynek fáj is nagyon, amikor köhög. Sok nővér is beteg, így tényleg nem is látom értelmét a tilalomnak.
2018. márc. 10. 13:47
 2/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb kórházban azt se vennék észre, ha egy furgonnal betolatnál, majd az összes leszerelt WC-csészével meg ki. A főbejáraton úgy jár ki-be mindenki, mind a szél a fák között.

Legrosszabb esetben meg kér az ember egy hentestől egy fehér köpenyt, felpattint a zsebe fölé a bkv bérletet, aztán máris előre köszönnek a sebész doktor úrnak a betegek.

2018. márc. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, még úgy is simán bementem 2x is, hogy őr védte a főbejáratot. Érthetetlen ez számomra, persze, valahol örülök neki, csak ennek így semmi értelme nincs.
2018. márc. 10. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!