Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valaki volt mar Angliaban...

Valaki volt mar Angliaban beltukrozesen? Hogy zajlik egy ilyen vizsgalat?

Figyelt kérdés
Csutortokon megyek beltukrozesre, de semmit nem tudok rola es rettentoen felek. Meg szeptemberben kaptam idopontot (nem vicc) es a tunetem az volt hogy minden aldott reggel f@stam egyet, fuggetlenul attol mit ettem stb, aztan ahogy letudtam a vizsgaimat az egyetemen ezek a tunetek megszuntek. Magyarorszagon voltam latogatoban es voltam dokinal, o csinalt vervetelt, a verkepem tokeletes volt, de tanacsolta hogyha mar van idopontom menjek el vizsgalatra hogy mindent kizarjunk. Mondtam neki hogy hat jo, elmegyek. Most utanaolvastam...es pl nekem az itteni haziorvos meg senki nem mondta hogy dietatni kell legalabb ket napig, meg hogy hashajtot kell szedni amit az orvos ir fel...nekem nem irt fel semmi hashajtot! Mostmar ful keso feliratni?? Van barmifele tippetek ami segithet vagy amit megcsinaljak a vizsgalat elott? (a dietan kivul), vagy ami segithet hogy ne legyen annyira fajdalmas? Azt se tudom hogy kapok e valami boditot vagy ezt nekem kulon kernem kell, vagy hogy altatnak e? Semmit nem tudok:( Ugyhogy kerlek Titeket segitsetek par jo tanaccsal mert annyira de annyira felek :( ma mar kb fel orat sirtam emiatt:(

2018. márc. 10. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, 24 órávala béltükrözés elött hashajtózni kell speciális hashajtóval, hogy a belek kiürüljenek. A tükrözés nem olyan fájdalmas mint egyesek leírják. Én inkább kellemetlennek tartom.
2018. márc. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én már 3x is voltam és egész fiatalon először. Nem kell ettől félni vagy bármi. Néhány perc alatt megvan az egész vizsgálat és mehetsz is haza utána.
2018. márc. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hashajtás nélkül kizárt hogy elvégzik. A vizsgálat folyamata:


[link]

2018. márc. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!