Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tapasztalt valaki ugyan ilyen...

Tapasztalt valaki ugyan ilyen erős mellékhatásokat a Contramal gyógyszernél? És meddig tartanak?

Figyelt kérdés
Orvos írta fel, 100mg-osat, mert eltört a karom. Tegnap vettem be az elsőt de azóta nagyon rosszul vagyok. Este már nem nagyon tudtam aludni, forgott minden, rosszul lettem. Reggel óta borzasztóan szédülök, remegek állandóan, ver a víz, hányingerem van, kétszer hánytam is. Többet biztos, hogy nem veszek be. Meddig tart míg kiürül a gyógyszer a szervezetemből? Volt valakinek hasonló rosszulléte?

2018. márc. 13. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak véletlen egybeesés, mérd meg a hődet.
2018. márc. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2018. márc. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a gerincsérvemre kaptam ezt a gyógyszert! Hát hogy is fejezzem ki magam?? Reggel bevettem egyet, elmentem dolgozni! Olyan fúrcsa volt minden! Majdnem minden pillanatban el akartam ajulni... zavart voltam... este bevettem még egyet, reggelre ugy ébredtem hogy majdnem a mentőt kellett rámhívni! Aztán leesett hogy a gyógyszertől van ez! Estére jobban lettem, de soha többet contramal!!!
2018. márc. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem érte meg. Első nap úgy szédültem, mint aki berúgott, hánytam egész nap, remegtem, gyenge voltam. Másnap az émelygés volt, meg a szédülés, és jött a fejfájás. Úgy fájt a fejem, mint még soha. Kb mintha telibe vágtak volna kalapáccsal. Nem viccelek, elsírtam már magam annyira fáj. Még másnap is kitartott. Harmadik napra lettem jobban. És ez egy gyógyszertől? Az orvos mást írt fel, mert túl erősek voltak a mellékhatások. De a törött karomról elfelejtkeztem, szóval ennyit tudott segíteni, hogy nem éreztem a fájdalmat :D
2018. márc. 21. 10:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Wazzegh, ha nem muszáj ne szedd be. Én egy teljes napot végigokádtam tőle, a végén már csak a víz jött. Enni nem tudtam, ha ittam azonnal jött kifelé. Memetrendszerűen 20 percenként jött rám a csanda de úgy, hogy parancsolni se tudtam neki. Autóvezetés közben marha kényelmetlen volt. A forgalom közepén megállni és kiszállni, a kanálisba csandázni.

Reggel vettem be, és kb este 9 volt mire maradéktalanul embernek tudtam magam érezni. Borzasztó volt.

2018. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt a kórházba Cerucallal adjuk. Illetve opium származék. Aluszékonyságot okoz. Haldoklóknak adjuk ezt (is) kiegészítésként.
2021. júl. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!