Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Február 1-én műtöttek orrsövén...

Február 1-én műtöttek orrsövény ferdüléssel, most 1 hónapra rá nagyon szépen begyógyult viszont a bal oldali orrkagylóm állandóan be van gyulladva ez normális?

Figyelt kérdés

2018. márc. 16. 08:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem normális, ha valami állandóan be van gyulladva. Egyébként nekem is volt ilyen műtétem évekkel ezelőtt, és semmit nem ért. Dugult az orrom, azt mondták, meg kell műteni az orrsövényemet, de ugyanúgy dugul. Számtalan orvosnál jártam, alávetettem magam több műtétnek is, súlyos pénzeket hagytam magánrendeléseken, de nem tudták megszüntetni, sőt, az egyik orvos azt mondta, hogy akinek hajlamos poliposodásra, gyulladásra az orra, annak soha nem lesz tökéletes. Beletörődtem, most már letojom az orromat. Használtam spray-t, kenőcsöt, mindenféle tudományos lópikulát, semmi nem hatott. Persze ez az én esetem, és az én elcseszett genetikám.
2018. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!