Fáj a vérvétel?

Figyelt kérdés

2018. márc. 19. 08:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem
2018. márc. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem
2018. márc. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kis szúrás, de nem vészes, hamar vége.
2018. márc. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem fáj csak engem utána úgy mosnak fel a padlóról :)
2018. márc. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
igen.
2018. márc. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kellemetlennek mondanám és nem fájdalmasnak. Viszont utána elszédülök, zúg a fejem, alig hallok, és általában el is ájulok. Szóval mintha valami iszonyatos műtét után lennék, olyan vagyok vérvétel után.


Na ezért nem járok vért adni, mert akkor ráadásul nem csak egy kevés vért vesznek le vizsgálatra, hanem sok-sok decit, ami veszteséget már nem is élnék túl....:(


Egyszer nem ájultam el, amikor rendes volt az ápolónő, és hagyta, hogy ott helyben üljek még 10 percet. De az az ápolónő egy ritka kivételes kincs volt, a többi nem ilyen....

2018. márc. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vérvételt kérdezett nem véradást. Előbbinél kicsi a mennyiség mert vizsgálatra kell, utóbbinál nagy, azért jellemző bódultság, ájulás.
2018. márc. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha jól csinálják akkor nem fáj. De van néhány "hentes" aki úgy csinálja, hogy fáj (bár ez ma már ritkább).
2018. márc. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#6:

Mindig szólj előre, amikor vért vesznek, hogy "ájulós" vagy. Az egyik ismerősöm is rosszul szokott lenni, bár nem ájul; de szól előre, és mindig le szokták fektetni a vérvétel után pár percre.

2018. márc. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 BlackLove ***** válasza:

Nekem a legutóbbi alkalomig sose volt problémám vele. Nem fájt, nem voltam rosszul, minden lazán ment.

Legutoljára pedig, miközben vették a vért úgy kezdett el zúgni a fülem, és homályosodni a látásom, valamint egyre tompábban hallottam a hangokat, azt hittem elájulok, de nem szerencsére, mert épp befejezték, de ha tovább tart 1 percig kb, akkor szerintem én is kidőlök, ami pedig nem jellemző rám. Nem tudom mi okozhatta.

2018. márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!