Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Volt már olyan aki a kezelő...

Volt már olyan aki a kezelő orvosának jól beolvasott?

Figyelt kérdés

Sajnos pár hete ugyanúgy elmondtam neki a panaszokat amik a műtét után fennállnak. Eltelt egy hónap érdemben semmi se változott. Amikor ezeket elmondtam neki gyakorta nevezett mindennek persze utána én is őt illetve a váróteremben. Persze tökéletesen csinált mindent műtét után illetve amikor ezt anno elmondtam le se... hisztinek nevezte. Sajnos vissza kellett hozzá mennem kontrollra, egy barom hozzáteszem

Lehet ilyenkor legjobb lépés egy orvos váltás?

Panasz nemhogy jobb de rosszabb is lett szinte.....


2018. márc. 19. 09:27
 1/5 anonim válasza:
Mindenkepp csereld le! Es akkor mar olvass be neki nyugodtan!
2018. márc. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is, de nem a kezelőorvosnak.


Volt egy betegsgem, és az orvosom nem ért rá, így egy alkalommal másik doki kezelt.

Ő meg aztán behívott a szobába, hogy hálapénz, 40 rongy lesz.


Én meg nevetve közöltem vele, hogy ő NEM az orvosom, miért fizetnék neki?

2018. márc. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Stílusosabb lett volna megkérdezni, hogy ebből az 54 000 Ft-os címletből tud-e visszaadni. És még jobban is jártál volna.
2018. márc. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Off: Komolyan ezt igy kozlik, hogy 40 ezer lesz a halapenz? :O


Bocsi az offert, de meg sosem hallottam szemelyesen.

2018. márc. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A normális doki nem, ez valamiért úgy gondolta, jár neki, meg eléggé volt bőr a képén, hogy kijelentse.


Persze, igencsak megnyúlt a képe, mikor a szemébe nevettem és közöltem, hogy hívom a betegjogi képviselőt és előtte ismételje meg.


Hülye tulok volt, csak az a szomorú, hogy aki beijed, az akár fizet is.

2018. márc. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!