ADC vagy Littmann?

Figyelt kérdés

ADC Adscope 606 Cardiology (annyit tudok róla hogy amcsi cég mint a Littmann , közel ugyanazok a paraméterei ,ugyanúgy működik a dolog, német és egyéb minőségi alapanyagokból rakják össze amerikában manufaktúrában, élettartam garanciával, elvileg nagyon tartós, Littmannék konkurenciája az USA ban, itthon nem ismert, de lehet kapni hátha ismeri valaki)


[link]


Vélemény, tapasztalat, megvennéd stb..?

vagy a biztos pont, a megfizethetetlen Littmann Cardiology-k? Az ADC se olcsó de most akciós. Köszi a segítséget!



2018. márc. 29. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért kellene neked kardiológiai fonendoszkóp? Ha kardiológus vagy/leszel, akkor talán a kollégáid kérdezd meg, nem hiszem, hogy itt olyan marha sok kardiológus lenne.
2018. márc. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz, egyetemen nem nagyon ismerik a Littmannra esküdnek.
2018. márc. 30. 09:51
 3/5 anonim ***** válasza:

De kardiológus akarsz lenni egyáltalán? Mert szerintem egyetemre halálosan felesleges kardiológiai fonendoszkópot venni, úgy sem fogod kihasználni rendesen. Arra, amire egyetemen kell, bőven elég egy sima Littmann, sőt...

Igazából így utólag az is felesleges volt, egy 5-8 ezer forintos KaWe-val is pont ugyanazt hallottam/nem hallottam volna.

2018. márc. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, kardiológusnak szeretnék majd szakosodni
2018. márc. 30. 10:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Végül mi lett a választás?
2018. júl. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!