Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen a győri szülészeti...

Picur69 kérdése:

Milyen a győri szülészeti osztály? Ki a legjobb orvos szüléshez, vagy ne fogadjak orvost illetve mennyit kér egy orvos a szülésért?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 3. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Győrben nagyon jó dokik vannak, tesóm és barátnőm ott szült. Magánorvosok bejárnak szülésre mindig, ill. hétvégén és szabadnapon is bemennek megnézni a kismamákat. Ügyeletes ennek ellenére mindog nagyon lelkiismeretesen végzik a munkájukat. Ügyesek, kedvesek, rendesek. Én ugyan nem szülés céljából, de másfél hetet töltöttem a nőgyógyászaton, így sokukkal találkoztam, vizsgáltak, senkivel nem volt gond. Dr Likár Zsolt, Dr Csenge Titanilla, Dr Mika Péter, Dr Fekete Zoltán és Dr Krekó Imre voltak azok, akiket gyakrabban láttam, mert vagy hozzám vagy szobatársaimhoz jöttek (4 ágyas kórterem és cserélődtek azért mellettem) de nagyon meg voltam velük elégedve. Jót hallottam még a Dr Stummer Jánosról és Dr Lendvai Viktorról is, illetve Dr Gál Bencéről, de azt hiszem ő még rezidens, bem tudom meg lehet e fogadni de velem nagyon kedves volt. Orvosok tehát nagyon rendbe vannak, nehéz melléfogni, szakmailag senkiről nem hallottam rosszat, csak hát mindenkinek más más tipusu, személyiségű doki jön be. Ha nem akarsz/tudsz nem kell fogadni, nagyon jó ellátásod lesz. Szülésznők közül Nagy Anasztáziát ismerem csak, tesómnak ő volt a fogadottja, nagyon nagyon szerette:) Az osztály átlagos amúgy, wc, fürdő régi, ráférne egy felujítás, de tiszta, napközben gyakran takarítják. Gondolom a szülészeten is hasonló lehet. A nővérek kedvesek, naponta többször bejönnek megnézni jól vagy e, az egyik beszégetett is velem, amikor nagyon magam alatt voltam. Amúgy árat nem szoktak mondani (a legtöbben), de közelsem igaz hogy a magánrendelés 10xesét szokták adni, átlagban 40-70 ezer között kapnak a dokik, szülésznők kb a fele, de van olyan doki aki mellé kötelező szülésznő, akivel ő szokott dolgozni. Engem műtöttek, eleinte kisműtétnek indult, de lett egy kis komplikáció ezért tartottak bent. Én végül 120 ezret adtam a dokimnak, aki magán volt, meg 3x voltam műtőbe a bentlétem alatt. Lehet soknak tűnik, de nagyon jól esett amikor egy rosszullétem miatt bejött vasárnap hajnalban is mosolyogva, nikor előtte nap tudom hogy ügyelt...és a kontrollra is kórházba hívott vissza, igy ott nem kellett fizetnem, úgyhogy azt gondoltam ezt megérdemli, 11 napon keresztül napi 2x rámnézett.
2018. ápr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) és azt esetleg nem tudod ,hogy alapítványi szoba milyen ár kategóriában mozog ?
2018. ápr. 7. 00:33
 3/5 anonim ***** válasza:
A VIP szoba azt hiszem 10 ezer naponta. Nem tudom mennyit változtak az àrak
2018. ápr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Remélem lesz épp akkor de ha nem az sem egetverő bűn.

Csak ez veszprémi kórház rémes

És így inkább Győrbe költözünk. :)

2018. ápr. 8. 00:33
 5/5 anonim ***** válasza:
A VIPről még annyit, hogy csak 2 db van belőle, és előre nem lefoglalható, tehát akkor tudsz menni ha szerencséd van. De ha már bent vagy és jelzed az igényt és éppen kiürül is van lehetőséged átkerülni.
2018. ápr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!