Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egészségügyi ellátások

A kérdés
Izabella17 nevű felhasználó kérdése:

Legyenszives valaki segiteni. Még nem jött meg az első menstruációm! A suliban emiatt gyakran piszkálnak! Mitcsináljak? Fehér folyásom kb 1,5 éve van. Mikor jön meg?

ápr. 16. 20:52  Privát üzenet  

A válaszok

hány éves vagy?

ha elmúltál 15 akkor nőgyógyász ir fel gyogyszert és megfog jönni

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 16. 20:54 Privát üzenet

Hány éves vagy?

Csúnya dolog ezért cikizni a másikat, mivel erről senki nem tehet, és senki nem tudja befolyásolni, hogy mikor jön meg az első. Van akinek korábban, van akinek később. Szóval ne izgulj emiatt! Ha meg nagyon piszkálnak, akkor mondd, hogy már neked is megjött és kész, senkinek semmi köze hozzá. :)

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont ápr. 16. 21:30 Privát üzenet
Miért a többiek hogyan bizonyítják, lóbáljak a véres tampont? Mondd te is, hogy megjött már, ahogy ők is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont ápr. 16. 22:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

13,5 éves vagyok! Szerintem rajtam kivül még 1 pár ember biztos nem,de piszkálnak!!

# 4/4Időpont ápr. 17. 15:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy tudom ellenőrizni a vércukrom? És mikor gyanakodhatok arra, hogy cukorbeteg vagyok? (Első tünetek? )
Mitcsináljak ha smároltam egy fiúval de túlságosan rágörcsöltem és nem volt jó és ezt ő is kijelentette. Életem első smárolása volt vele és az is csak egy játék része volt,...
Mitcsináljak máshogy? Pár napja megvolt életem első csókja. Azóta volt már vagy 5ször.
Sos festett vörös voltam, de mindenáron szőkét akarok. Vettem hidrogán peroxidot, és szőkítőport, NARANCSSRÁGA LETT. Mitcsinaljak? Vagy ez csak az első szívatasnal? Masodiknal...
Mitcsináljak, hogy első ránézésre az emberek ne higyjék egyből, hogy cigány vagyok?
Első alkalommal raktam fel hüvelytablettát de nemoldódik fel, mitcsináljak? Kivegyem? Nagyon félek!

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egészségügyi ellátások rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!