Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Átjelentkezés lakcím kártya...

Átjelentkezés lakcím kártya nélkül lehetséges?

Figyelt kérdés
Budapestre költöztem albérletbe, és szeretnék ide járni háziorvoshoz. Ide szóló lakcím kártyám nincsen.. lehetséges így is az átjelentkezés?

2018. ápr. 17. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szükséges lakcím. A háziorvos tekintetében is szabad orvosválasztás van, viszont ha nincs lakcímed, az orvos dönti el, hogy van-e kapacitásra új betegre. De gondolom lévén, hogy Budapest nem lesz gond olyat találni a közeledben, aki elvállal. Én már kétszer is váltottam Budapesten háziorvost és egyik sem utasított el, pedig nincs itt állandó lakcímem.
2018. ápr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. ápr. 17. 10:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, de 100%, hogy nem fog átvenni.


Egy tartózkodási kártyát csinálj, mert anélkül 10/9 orvos elhajt a francba, és járkálhatsz a szülőfaludba orvoshoz.

2018. ápr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok csináltatni semmilyen kártyát a főbérlő engedélye nélkül..
2018. ápr. 17. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!