Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Akinek volt vsstagbéltükrözése...

Akinek volt vsstagbéltükrözése mondana pár szót?

Figyelt kérdés
Mennem kellene de nagyon félek tőle! Szeretnèk bódítást v altatást kérni! Akinek volt ilyen megírná a tapasztalatokat? Pozitív és negatív tapasztalatokra egyaránt gondlok!

2018. ápr. 28. 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem szokásom káromkodni, de valami olyat mondtam, amire még egy kocsis is felkapta volna a fejét. De túléltem.
2018. ápr. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2-szer volt bódításban két különböző állami kórházban, gyakorlatilag jó érzés volt, azt sem tudom mikor kezdték és azt sem mikor volt vége, annyit tudok hogy egy nagyon jót pihentem, szóval én 5 évente járok
2018. ápr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

08:31: akkor próbáld ki érzéstelenítés nélkül, nekem úgy csinálták.

Hát elég kellemetlen volt.

2018. ápr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3. anyam boditas nelkul volt azt mondta siman kibirhato, de en boditas nelkul nem vallalnam
2018. ápr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én szeretném alsó-felső tükrözést megcsináltatni ezért gondolkodom altatásos vizsgálatban nem olcsó, de úgy gondolom h az egészség mindennél fontosabb.
2018. ápr. 29. 08:44
 6/9 anonim ***** válasza:
3-szor volt felso(gyomor) na ahhoz autan minek barmi azt nem tudom, nem sokkal roszabb mint egy fogmosas, de a te penzed ugy szorod el ahogy akarod
2018. ápr. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21:02: kibírhatónak kibírható, de kellemetlen.
2018. ápr. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem bodidasban csinaltak, valami gazt kellett belelegezni egy ilyen buvarpipa szeru csobol. En alig ereztem az egeszbol valamit. Kb azt amikor levegot fujtak be. Boditas meg olyan volt mintha elkepeszto modon beszedulnel, de amikor abbahagyod ket pillanat alatt kitisztul a fejed es kepben vagy.

Nem egesz 10 percig voltam bent mindennel egyutt, pedig vegigmentek teljes hosszaban.

2018. máj. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kati B. válasza:
Nekem tegnap volt. Bódításban csinálták (anélkül nem is merült fel, szerintem nem javasolt:) ) Injekcióban adták be a bódítószert, egy pillanatnyi zsibbadás érzés után amire emlékszem, hogy elviselhető pillanatnyi fájdalom érzetet éreztem, de ez kb. egy két másodpercnek tünt, majd azt azt mondták vége van. :D Én nagyon féltem előtte, de így bódításban teljesen rendben volt. Az előkészületek kivették az erőmet, a hashajtás (kétszer kellett inni egy bizonyos port feloldva) majd csak folyadékívás, de lehet szűrt húsleves, világos színű tea, bodza szörpös vizet ittam, és szűrt almalevet. Kb. 4 litert aznap. Kibírható. :)
2018. nov. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!