Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak gerincsérv terén? Tudtok ajánlani jó gyógytornász videót? Esetleg a műtét az ajánlatosabb? Mit tudnátok ajánlani, merre tovább?

Figyelt kérdés

Másfél éve mutatta ki az mri a gerincsérvvet az 5-6 os csigolyák között. Körülbelül 4 éve lehet sérvem, mivel már 14 éves koromtól kezdve erős derékfájdalmaim voltak úgy, mint most. Voltam sokszor csontkovácsnál,

ami csak pár napig segített mindig. Sokáig jártam gyógytornára, ami nem hozott semmi változást. Kezeltek a sportkorházban, kaptam masszázst, lézert, elektromos kezelést, tornát, infúziót, de semmit nem javult. Voltam vele pszihológusnál is, mivel ajánlották a korházban. Ezel után sem javult semmit.



2018. ápr. 30. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
37%
távgyógyítást próbáltad?
2018. máj. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Gyógytornász videót nem tudok ajánlani, a műtétet feleslegesnek tartom. Elindítasz vele egy folyamatot, ami csak rosszabb lesz.

Menyhárt Balázst viszont jó szívvel ajánlom. Budapesten "rendel", természetgyógyász és gyógymasszőr. 2,5 éve kerültem hozzá, azóta csak olyan 10 havonta megyek egy fenntartó kezelésre. Gerincsérvet is nagy százalékban gyógyítanak sikerrel.

www.gerincgyogyito.hu

2018. máj. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!