Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ki kell venni a manduláimat,...

Ki kell venni a manduláimat, de rettegek, mert az előző két könyökműtétem előtt súlyos kórházi fertőzést szedtem össze az osztályon fekve. Hol műttessem meg magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2017.01.29-én törtem el a könyököm, olyan kórházi baktériumot szedtem össze a traumatológián fekve, hogy többször rohantak hozzám az orvosok, mert majdnem megfulladtam, 02.13-án operáltak, ekkor már úgy összeforrt rosszul a csont, hogy véres repesztés kellett...Tavaly novemberben a fémkivételem után is nagyon rosszul voltam, ott úgy begyulladt a friss varratom, hogy bent fogtak.


Most ki kell venni a torokmandulám, de a kórházamban meghalt most márciusban egy kisgyerek mandulaműtét utáni torokvérzésben. Mit tanácsoltok, hol műttessem meg magam?



2018. máj. 17. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menj magán rendelőbe vagy kórházba ha van a közeledben, mert ott sokkal jobbak a körülmények és szerintem az orvosok is. Viszont drága.
2018. máj. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meghalhatsz magánkorházban is , meg bárhol benne van a kockázat , magánkorházban nagyon kedvesek az orvosok meg az ápolok, pont azert mert ugy lehuznak pénzzel mint a huzat, még a jövő hetet is felszámolják..ez erről szòl! Barátságos környezet mosolygos kedves türelmes orvos ápolò..de jò mélyen nyulj a zsebedbe , bár aki megteheti annak jò! Szerintem egy mandulaműtét , fél millioba tuti benne van, par nap ott fekvéssel együtt de nagyon alsò hangon ..inkább 6-7százezer.
2018. jún. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!