Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A hátamon van egy 1cm nagyságú...

A hátamon van egy 1cm nagyságú zsírcsomó. Célszerű e házilag kioperálni, vagy forduljak orvoshoz? Ha orvos végzi a beavatkozást, kérhet érte pénzt? A műtét alatt jelentkezhet e bárminemű fájdalom? 18/F

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 11:58
 1/5 anonim válasza:
nehogy otthon próbálkozz, ez veszélyes! mindenképpen fordulj orvoshoz, meg tudod kérdezni, kérnek-e érte pénzt. ő bekeni fertőtlenítővel is sztem, nehogy elfertőződjön... (sokszor nem kérnek pénzt, de illedelemből szokás adni 1-2 ezret)...
2010. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
több választ kapsz, ha az egészség kategóriába irod :)
2010. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nehogy otthon csináld!

el kell menni orvoshoz, mert valószínűleg varrni is kell. sztk-s rendelésen megcsinálják nem kérnek érte pénzt (és nem kell adnod érte hálapénzt sem ez nem egy szívműtét).

2010. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

SZTK-ban a sebészeten meg kell csinálniuk. Nekem a karomon volt egy pici, ami egyszer csak beindult, és 2.5-3 cm-es csomó lett belőle. Elmentem a dokihoz, akkor ott kivágta, illetve felvágta és kinyomta!

Otthon ne próbálkozz vele, kitudja, hogy befelé hogy helyezkedik meg milyen!

2010. jún. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszotokat ! :) egyik nap majd rászánom magamat, mivel itt a nyár, minél hamarabb kéne, mert nagyon ronda :S
2010. jún. 15. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!