Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vércsoportot néznek valahol?

Vércsoportot néznek valahol?

Figyelt kérdés
Laborban újabban nem csinálnak, véradó helyen sem, mert még nem vok 18. Vércsoport-diétához kéne... Ötletek?
2008. okt. 30. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Menj be házidokihoz, neki elvileg van papírja rólad, abba illik benne lenni, vagy kérdezd meg szüleid, stb.

Egyébként ha még nem vagy 18 akkor inkább sportolni kéne, mint ilyen hülye diétákat folytatni.

2008. okt. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
78%

Én is hasonlóan voltam. Amikor aztán vért vettek tőlem valami más miatt, megkértem az asszisztensnőt, hogy erre a célra is vegye le a vért. Egy kémcsővel többet vett és a beutaló lapra ráírta, hogy + vércsop. meghat.

Az eredményeket közlő lapon szerepelt.


Egyébiránt ha a szüleidét tudod, akkor azért körülbelül meg lehet állapítani.

2008. okt. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
Anyud nemtudja? Mert azt születésnél megállapítják a köldökzsinor vérből! Mellesleg van erre valami tesztlapocska, amire kell egy csepp vér és kimutatja, hogy milyen a vércsoportod. Az egyik ismerösöm mutatta nekem ezt a cuccot, de neki a szülei orvosok, szóval szerintem tőlük szerezhette.
2008. okt. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát anyukám a sajátját se tudja sajnos, nem hogy az enyém... Apa meg 0s, szal bármi lehetek. Najó, AB-s nem, juppi. Ha megnézték, hova írták fel? Mmint babakoromban? Igen, eddig nézték beutalóval, de nekem hiába írt a háziorvos, már nem csinálnak.

Ja és a diéta természetesen nem azért kell, hogy fogyjak, köszönöm. Refluxos vagyok, de le szeretnék állni a gyógyszerről, és sima "megpróbálokegészségesenétkezni" nem tűnik elégnek sajnos.

2008. nov. 1. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!