Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Benőtt körömmel mit kezdjek?

Benőtt körömmel mit kezdjek?

Figyelt kérdés

2 éve be van nőve a körmöm a nagylábujjamon

Mindig ugy vágtam,hogy lekerekítettem a sarkait és tavalyelőtt nyáron kicsit rosszul vágtam és egy kis köröm darabot nem vágtam le hanem leszedtem kézzel és szinte a körömsáncig húztam,és így kezdett el benőni.

Nem tudom ez mennyire érthető,nem tudom elmagyarázni.

Nem a sarkai vannak benőve hanem a körömsáncnál,szóval ott lent.

És én próbáltam kivágni meg reszelgettem de mindig csak a tetejét sikerült kiszedni.A körmöm közepétől nem megy tovább az olló.

Nem tudom orvos hogy szedné ki,ha darabkákba van szinte?

Meg szüleimnek nem merek szólni,magam meg nem tudok elmenni.

Mit csináljak?



2018. máj. 25. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Először egy jó, tapasztalt gyógypedikűröshöz mennék, és ha ő nem csinálja meg, csak utána a sebészetre.
2018. máj. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szamo77db ***** válasza:
Nekem is volt ilyen körmöm, én is két évig halogattam, mert féltem orvoshoz menni vele. Végül vadhús is képződött rajta, muszáj volt elmenni orvoshoz. Sebészetre vitt el egy rokon orvostanhallgató. Ott levették a körmöt, lekaparták a vadhúst. Teljes érzéstelenítésben. El kéne menned orvoshoz, mert minél tovább halogatod, a végén annál rosszabb lesz! Lásd az én példám!
2018. júl. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!