Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kinek mi a véleménye a bárányh...

Kinek mi a véleménye a bárányhimlő elleni oltásról gyerekeknek? Mellékhatások?

Figyelt kérdés
2018. jún. 1. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Én nem örülök neki, mert lányaim vannak. Nagyon friss ez a vakcina, nem tudják, meddig véd és ha esetleg 20-30 évig csak, akkor éppen várandós korosztályban lesznek, ha akkor elkapják, belehalhatnak ők és a baba is.
2018. jún. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Essen at rajta minnel hamarebb egyik ismerősöm 15 evesen kapta el nem kivanom senkinek, csecsemőkoromban mentem at rajta szüleim allitasa alapjan eleg hamar könnyen. Felnőtkorra megmarad akar halalos is lehet ugyh. nem vakcinaznam hanem minnel hamarebb elkapatnam vele
2018. jún. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon örülök neki, hogy van és beadattam a gyerekemnek.

Mire olyan korba lépnek ezek a gyerekek, hogy veszélyes lehet rájuk nézve egy esetleges fertőzés, addigra pont jár már ott az orvostudomány, hogy ezt a helyzetet tudja kezelni.

Felesleges kitenni a gyerekeket ennek a szenvedésnek (viszketés, láz, hányinger, stb), amikor el is kerülhető.

2018. jún. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem meg pont ki kell tenni, mindentől megóvni sem szabad a gyereket
2018. jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

Bárányhimlő elleni oltásnak pont z a lényege, egyeske, hogy védettséget ad, mint pl. MMR, NEM kapja el a gyerek-felnőtt.


Azt pedig tudják, hogy meddig véd egy oltás, lásd Hepa B, vagy tetanusz, FSME, amiket nem véletlen kell újraoltani x időnként.

2018. jún. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!