Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Állami kórházban hogy lehet...

Állami kórházban hogy lehet kérvényezni, hogy ne engedjenek be hozzám senkit műtét után, és kísérő helyett egyedül mehessek haza?

Figyelt kérdés

A két könyökműtétem után most egy torokmandula eltávolítás jön, és nem szeretném, ha bárki, akár közvetlenül műtét után, bejöhetne hozzám. Lehet kérvényezni ezt, illetőleg, hogy kísérő helyett egyedül mehessek haza?


Köszönettel:


Egy 20 éves lány



2018. jún. 8. 13:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

LOL :D "kérvényezni"


ne beszéld el ne beszéld ki és akkor ne megy hozzád senki, ész hová mész.

2018. jún. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Szerinted egy nővérnek van ideje és joga bárkit igazoltatni? Nem is értem, hogy gondoltad. Talán neked kéne tudatni a rokonságoddal ha nem akarsz senkit látni.
2018. jún. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Az intenzíven, a pszichiátria zárt részlegében és a járványos betegek osztályán tilos látogatni, egyébként nincs arra személyzet, aki a látogatókat ellenőrizné.
2018. jún. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
5%
Nem mondod meg vagy szólsz a rokonságnak hogy ne jöjjenek. Ez családi probléma és nem olyan dolog amit még szerencsétlen dolgozókra kell erőltetni.
2018. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem igazoltatásra gondoltam a szó szoros értelmében, de nálunk eddig traumatológián megkérdezték az embertől, kit jött látogatni. Nem szeretném, ha valaki ilyen állapotban látna, azért tettem fel a kérdést, mivel a család meg ragaszkodik ahhoz, hogy bejöjjön, a többszöri kérésem ellenére is, pedig nem szeretném, ha ilyen ,,kiszolgáltatott" állapotban látnának, mert nem szeretnék a terhükre lenni.
2018. jún. 8. 14:21
 6/12 anonim ***** válasza:
10%
És még van pofád lepontozni.
2018. jún. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

"Nem igazoltatásra gondoltam a szó szoros értelmében,"


Akkor mégis hogy gondoltad? Írják ki a kapuba?

2018. jún. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy nem lehet. Örülj neki ha vannak szüleid, hozzátartozóid, akik aggódnak érted.
2018. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Annak örülök, viszont nem vagyunk olyan anyagi helyzetben, hogy 2 hétig utána otthon lehessek, márpedig tudom, hogy a szüleim ragaszkodnak hozzám, és ha meglátnának műtét után, otthon fognának. Rögtön utána vissza szeretnék menni nyári munkára, kell a harmadik félév előtt a pénz, de tudom, hogy a szüleim szíve szakadna meg, ha nemet mondanék, hogy addig náluk maradjak. Ezért szeretném elkerülni már az elejétől, hogy egyáltalán bejöjjenek és meglássanak.
2018. jún. 8. 16:13
 10/12 anonim ***** válasza:

1. Senki nem fogja elküldeni őket, ha bemennének meglátogatni.


2. Miért ne mehetnél egyedül haza? Nem szoktak ragaszkodni a kísérőhöz sem.

2018. jún. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!