Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha állandó gyógyszereim...

Ha állandó gyógyszereim vannak és elköltözök egy távolabbi városba, akkor hogyan fogják kiírni támogatásra ha lejár?

Figyelt kérdés
Félévente kell kiíratni a gyógyszereket, de ha elköltözöm, akkor hova kell menni?
2018. jún. 9. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
keresel egy ottani házi orvost és átjelentkezel hozzá. Igy az Ő betegeként kiirja neked a szükséges gyógyszert...
2018. jún. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de a háziorvos nem irhat fel támogatásra ha lejár, azt a kórházban írja fel az orvos


most is ha lejár, a háziorvos mondja, hogy menjek be a kórházba, hogy felírják támogatásra

2018. jún. 9. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Így igaz keresel ott. egy házit ahova költözöl.

Kontrollt, beavatkozásokat, mindent meglehet oldani bárhol máshol ahova elmegy, ahova költözködik az ember. Én is elmentem volna már az is késő lenne.

2018. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor intézd el ott ahol most vagy még a költözés előtt. Új helyen van bejelentett címed, akkor elküld majd az sztk-ba szakrendelésre aztán felírja egy szakorvos, plusz küldi a jóváhagyást, hogy felirhatja a házi is.
2018. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is Lúkológián van jelenésem, de múltév vége óta ezzel szrakodok, az egész évem ha hagyom ezzel megy el, munka meg nincs, hát meddig még ?! Hát én is áttudom telepíteni magamat, meg a kezelésemet bárhova máshova, a beavatkozásokat meg húzom ameddig lehet, jövőévig szerintem.
2018. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elköltözöl, új körzeti orvos és az illetékes kórházhoz mész.


Ehhez nem kell diploma :)

2018. jún. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!